crosssearch

Velmi pěkně zařízené apartmány se nachází na klidném místě asi 1,5 km od nejkrásnější pláže v Capo Vaticano Baia di Groticelle. Jsou situovány na místě obklopeném zelení s nádherným výhledem na moře. Apartmány jsou vhodné pro klienty s vlastní dopravou, kteří mají rádi relax a...

Konečná cena za osobu od: 12 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Velmi pěkně zařízené apartmány se nachází na klidném místě asi 1,5 km od nejkrásnější pláže v Capo Vaticano "Baia di Groticelle". Jsou situovány na místě obklopeném zelení s nádherným výhledem na moře. Apartmány jsou vhodné pro klienty s vlastní dopravou, kteří mají rádi relax a klid i v průběhu hlavní sezóny.

Vybavení

Klientům je k dispozici parkoviště, plážový mikrobus a plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka/AP), nový bazén pro děti i dospělé s hydromasáží (k dispozici 01.06.-30.09.).

Ubytování

Kompletně vybavené apartmány s klimatizací, TV, fénem a trezorem. Všechny apartmány mají verandu s výhledem na moře. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

MONO 3:
obsazenost 2-3 osoby: obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, manželské lůžko a samostatné lůžko, vlastní soc. zařízení, klimatizace, veranda s výhledem na moře.

BILO 5:
obsazenost 3-5 osob: obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a 2 lůžky (nebo rozkládací pohovkou), ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, vlastní soc. zařízení, klimatizace, veranda s výhledem na moře.

Stravování

Vlastní.

Sport

Vodní a plážové sporty, šlapadla, lodičky, tenis. Ve městě bohatý společenský a kulturní život.

Tipy

Lodní výlet: kolem nejkrásnější části rozmanitého pobřeží. Nádherně azurově zbarvená hladina moře, ve které se odráží stále modré nebe.
Maratea: antické městečko, proslulé vysokou sochou Krista. Socha se nachází na vysoké hoře San Biagio, odkud je nádherný výhled na okolní krajinu.

Pláž

Písečná: asi 1,5 km od ubytování, pláž je soukromá, z bílého písku. Možnost využití plážového mikrobusu zdarma. Plážový servis zdarma (1 slunečník a 2 křesílka/AP).

Další

Na základě vyhlášky italských úřadů je ve většině letovisek  požadováno zaplacení pobytové taxy - 1-3 EUR/os./den (tuto taxu většinou neplatí děti do 10 let).
Možný pobyt s domácím mazlíčkem (za poplatek).

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 93 termínů

Celkem 93 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000