crosssearch

Rezidence La Playa

Itálie, Jižní Itálie - Kalábrie

Obrázek není k dispozici

Popis: SCALEA Jedno z nejstarších a největších letovisek v oblasti Riviera dei Cedri je rozděleno na dvě části. Na kopci se rozkládá stará část města, Scalea Vecchia, se starým normanským hradem, úzkými uličkami, kostely a paláci. Nová část Scalea Nuova s desítkami hotelů,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:
SCALEA Jedno z nejstarších a největších letovisek v oblasti Riviera dei Cedri je rozděleno na dvě části. Na kopci se rozkládá stará část města, Scalea Vecchia, se starým normanským hradem, úzkými uličkami, kostely a paláci. Nová část Scalea Nuova s desítkami hotelů, obchodů, restaurací, barů, pizzerií, kaváren a sportovních zařízení vznikla u moře. Symbolem Scaley je strážní věž Torre Talao z 15. století. REZIDENCE LA PLAYA Rezidence v blízkosti slavné strážní věže Torre Talao, asi 100 m od písčité pláže s kamínky, 300 m od historického centra.

Vybavení:
V okolí rezidence nehlídaná parkoviště, rušné centrum s obchody, bary a restauracemi.

Ubytování:
APT 4/6: jednoduše, ale účelně zařízené byty pro nenáročné klienty. Obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací gauč), ložnice se čtyřmi lůžky v patře, kuchyňský kout, koupelna a WC, TV, balkón. Všechny byty se nacházejí v prvním patře.

Stravování:
Vlastní.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000