crosssearch

Jednoposchoďové budovy rezidence se nacházejí přímo v centru Santa Maria del Cedro 50-200 m od pláže pobřeží Riviera dei Cedri. V městečku si přijdou na své milovníci rušnějších letovisek.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Pláž

Pláž z jemného a hrubého štěrku se nachází 50-200 m od rezidence, na pláži je dětský bazén, plážový servis za poplatek. Vodní sporty na pláži.

Poloha

Kompletně zrekonstruovaná rezidence se skládá z hotelu a apartmánů ve dvouposchoďových budovách, typy Trilo Monte a Bilo se nacházejí cca 200 m od pláže přímo v centru letoviska Maria del Cedro a apartmány typu Trilo Mare se nacházejí 50 m od pláže.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): ručníky 5 EUR/osobu/výměna, povlečení 10 EUR/osobu/výměna. Jídelní poukázky: zahrnují 10 lístků na jídlo výběr ze dvou jídel (1. a 2. chod), bez nápojů - 145 EUR/osoba/týden. Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 50 EUR (apartmán), plážový servis od 17. 7. do 28 .8. 40 EUR/týden/apartmán nebo pokoj, ostatní termíny 20 EUR/týden/ apartmán nebo pokoj, 10 EUR/osoba/ týden/apartmán (spotřeba energií, závěrečný úklid, TV, klimatizace v apt. BILO a TRILO Mare, parkoviště, plážový volejbal.

Stravování

Apartmány bez stravy.

Ubytování

Apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), vybavený kuchyňský kout, TV, terasu nebo balkon.

Typ Bilo 4 obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželským lůžkem, jsou klimatizovány.

Typ Trilo 6 Monte obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky. Bez klimatizace.

Typ Trilo 6 Mare obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky, jsou klimatizovány. Příplatky viz ceník.

Vybavení

V hlavní budově se nacházejí apartmány typu Bilo, recepce, restaurace, bar, terasa s posezením, místnost s TV, výtah, soukromé parkoviště, fi tness, stolní tenis, animační programy. V okolních budovách jsou apartmány typu Trilo.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000