crosssearch

Apartmány obklopené nádhernou středomořskou vegetací u jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti Capo Vaticano. Ideální poloha umožňuje krásné večerní procházky po pláži.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Pláž

Písečná, pláž s bílým pískem je vzdálena cca 350 m. Plážový servis v určených obdobích zdarma viz ceník.

Poloha

Rezidence uprostřed nádherné udržované zahrady plné citronovníků a fíkovníků je vzdálená 7 km od města Tropea. Překrásná písečná pláž se nachází cca 350 m.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): povlečení na 1 lůžko 8 EUR/výměna, na manželskou postel 10 EUR/ výměna, ručníky 8 EUR/výměna, tenisové kurty 10 EUR/hodina. Plážový servis od 29. 5. do 26 .6. a od 4. 9. do 25. 9. zdarma. Psi menšího vzrůstu povoleni 20 L. Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid 20 EUR/apartmán, vratná kauce 50 EUR.

Stravování

Bez stravy

Ubytování

Všechny apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC). Typ Mono 3 obývací místnost s kuchyňským koutem, manželskou postelí a 1 lůžkem. Typ Bilo 4 obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 lůžky, pokoj s manželskou postelí. Typ Trilo 5 místnost s kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 3 lůžky.Příplatky viz ceník.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar s TV, bar a pizzerie na pláži, venkovní bazén u hotelu Grotticelle, bazén pro děti, stolní tenis, tenisové kurty za poplatek, animace (od 26. 6. do 4. 9.), plážový hotelový mikrobus zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000