crosssearch

Residence Sporting Club

Itálie, Jižní Itálie - Kalábrie

Zcela nově postavené luxusní prázdni&nové středisko, nacházející se v sever&ní části Kalábrie. Komplex je postaven na panoramatickém místě s výhledem na záliv Policastro, na krásné městečko Praia a Mare a na okolní kopce, lemující toto nádherné pobřeží. Pár metrů od re&sidence...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Zcela nově postavené luxusní prázdni­nové středisko, nacházející se v sever­ní části Kalábrie. Komplex je postaven na panoramatickém místě s výhledem na záliv Policastro, na krásné městečko Praia a Mare a na okolní kopce, lemující toto nádherné pobřeží. Pár metrů od re­sidence se konají jednou týdně tradiční trhy s bohatou nabídkou typických pro­duktů a sezónního zboží. Komplex svým hostům zajišťuje bezplatný odvoz mi­krobusem na písčito-oblázkovou pláž, která je vzdálená pouhých 800 m. Cen- trum Praia a Mare s krásnou obchodní a pobřežní promenádou je od residence vzdálené jen 500 m.

Kapacita: 52 apartmánů

Vybavení / Sport / Zábava

bazén se slunečníky a lehátky, moderní bar s WIFI zdarma, recepce, amflteátr, dětský kou­tek, mini klub pro děti, parkoviště, v se­zóně animační program pro děti a dospě­lé, bezplatný odvoz na hotelovou i veřejnou pláž v centru města, privátní pláž s barem, hudbou, zastřešenou terasou a sprchami, pro každý apartmán je na pláži k dispozici 1 slunečník, plážové křeslo a lehátko.

Ubytování / Vybavení

velmi prostorné a luxusně za­řízené apartmány, klimatizace, koupel­na (sprcha, WC) kuchyňský kout, komora, LCD TV, trezor, ložní prádlo, závěreč­ný úklid, terasa se zahradním nábytkem, apartmán pro 2-4 osoby - bilo 65 mř (vel­ký obývací pokoj s kuchyní, rozkládací po­hovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem), apartmán pro 2-5 osob - bilo 70 m2 (velký obývací pokoj s kuchyní, roz­kládací pohovkou pro 2 osoby + pohovka pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem), apartmán pro 4-6 osob - trilo 90 m2 (vel­ký obývací pokoj s kuchyní, rozkládací po­hovkou pro 2 osoby a 2 dvoulůžkové ložnice), apartmán pro 4-7 osob - duplex 120 m2 (dvoupodlažní, v přízemí obývací pokoj s ku­chyňkou, s jedno- a dvoulůžkovou rozkláda­cí pohovkou, WC s umyvadlem, v patře jsou 2 dvoulůžkové ložnice a koupelna), ručníky vlastní nebo za příplatek na místě.

Stravování

bez stravy

Náš názor

krásný, moderní objekt, vhod­ný i pro nejnáročnější klienty. O vaši zábavu se postará tým animátorů, ať už dopoledne na pláži, nebo večer u bazénu.

Pláž

800 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000