crosssearch

Nový, luxusně zařízený apartmánový komplex složený z několika moderních rezidenčních budov. Rozkládá se přímo nad Tyrhénským mořem v nádherné zátoce San Nicola Arcella. Každého v tomto místě okouzlí klidná atmosféra a jedinečný pohled na saracénskou pobřežní věž obklopenou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nový, luxusně zařízený apartmánový komplex složený z několika moderních rezidenčních budov. Rozkládá se přímo nad Tyrhénským mořem v nádherné zátoce San Nicola Arcella. Každého v tomto místě okouzlí klidná atmosféra a jedinečný pohled na saracénskou pobřežní věž obklopenou rybářskými loďkami, na ostrov Dino a pobřežní městečko Praia a Mare. V dohledu jsou, mimo region Kalábrie, také Basilicata a Kampánie. Jedná se o jediné středisko, které se nachází v centru historického městečka San Nicola Arcella a přímo nad mořem. Na písčitou a oblázkovou pláž je z rezidence Perla zajištěna bezplatná doprava minibusem. Všechny apartmány mají velké terasy a jsou obklopeny středomořskou zelení.

Vybavení:

Bazén se slunečníky a lehátky, bar, recepce a parkoviště. Od 12/6 do 11/9 je zdarma zajištěn odvoz na pláž a animační program pro dospělé a děti. V centru městečka San Nicola Arcella najdete charakteristické obchůdky, restaurace, bary, diskotéku a mnoho jiných služeb.

Ubytování:

APARTMÁNY jsou zcela nově a elegantně zařízeny. Celkem 48 apartmánů má klimatizaci, televizi, krásnou kuchyňku a koupelnu se sprchovým koutem a fénem. Téměř všechny mají velkou terasu se zahradním nábytkem, převážně s výhledem na moře. Některé mohou být dvoupodlažní. TYP A pro 2-3 osoby (mono): Pokoj s manželským lůžkem a jednolůžkovou rozkládací pohovkou. TYP B pro 2-4 osoby (mono): Pokoj s manželským lůžkem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou nebo 2 samostatnými lůžky. TYP C pro 2-4 osoby (bilo): Ložnice a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou. TYP D pro 4 osoby (trilo): Ložnice, pokoj s palandou nebo 2 samostatnými lůžky a obývací pokoj. TYP E pro 3-5 osob (trilo): Ložnice, pokoj s 1 lůžkem a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.
TYP F pro 4-6 osob (trilo): Ložnice, pokoj s palandou nebo 2 samostatnými lůžky a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou. TYP G pro 5-7 osob (quadri): 2 ložnice, pokoj s 1 lůžkem a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.
TYP H pro 6-8 osob (quadri): 2 ložnice, pokoj s palandou a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000