crosssearch

RESIDENCE MAJESTIC

Itálie, Jižní Itálie - Kalábrie

Zcela ideálně umístěná rezidence - nachází se v klidném prostředí, přímo v centru turisty velmi oblíbeného města Scalea a jen několik málo metrů od jeho okouzlujícího historického jádra. Majestic nabízí ubytování v prostorných apartmánech s velkým balkonem nebo terasou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Zcela ideálně umístěná rezidence - nachází se v klidném prostředí, přímo v centru turisty velmi oblíbeného města Scalea a jen několik málo metrů od jeho okouzlujícího historického jádra. Majestic nabízí ubytování v prostorných apartmánech s velkým balkonem nebo terasou. Na 550 m vzdálenou písčitou a oblázkovou pláž se dostanete velice příjemnou procházkou obchodním centrem městečka. Začátek dlouhé pláže vulkanického původu tvoří skalnaté útesy a rozličná romantická zákoutí, kam je možno doplavat nebo dojet na vodních šlapadlech. Každé dopoledne se v blízkosti rezidence koná ovocný a zeleninový trh se zaručeně čerstvými a kvalitními produkty za výhodné ceny. Celý objekt se třemi vchody je oplocený a uvnitř se nachází bar s příjemným posezením v zahradě.

Vybavení:

Recepce, bar se zahrádkou, výtah a parkoviště, v blízkosti rezidence najdete mnoho obchodů a různé druhy zábavy, které město Scalea svým návštěvníkům nabízí ke zpestření dovolené.

Ubytování:

APARTMÁNY jsou prostorné, velmi prakticky a funkčně zařízeny. Každý apartmán má velký balkon
nebo terasu, vybavenou kuchyňku, koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC. Typ A pro 2-3 osoby (bilo): Obývací pokoj s 1 lůžkem a kuchyňským koutem a ložnice s manželským lůžkem. Typ B pro 2-4 osoby (bilo): Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňský koutem, dále je zde ložnice s manželským lůžkem. Typ C pro 2-5 osob (super bilo): Velký obývací pokoj s jedno- a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a kuchyňka. Typ D pro 4-6 osob (trilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou pohovkou a kuchyňkou, dále je zde ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 lůžky. Typ E pro 4 osoby (super trilo): Obývací pokoj s jednolůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s 1 lůžkem nebo rozkládací pohovkou a kuchyňka. Typ F pro 4-7 osob (quadri): Velký obývací pokoj s jedno- a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, dále jsou zde 2 dvoulůžkové pokoje a kuchyňka. Typ G pro 4-8 osob (quadri): Velký obývací pokoj se 2 dvoulůžkovými rozkládacími pohovkami, ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkový pokoj a kuchyňka. Typ H pro 8 osob (penta): Velký obývací pokoj se 2 jednolůžkovými rozkládacími pohovkami, 2 ložnice s manželskými lůžky, dvoulůžkový pokoj a kuchyňka. Česky mluvící asistent - Nejnižší ceny ubytování!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000