crosssearch

Residence La Fattoria

Itálie, Jižní Itálie - Kalábrie

Rezidence je vzdálená 7 km od města Tropea, které je známé kostelem sv. Madony, pěstováním sladké cibule, kterou najdete jen v těchto místech. Část Torre Ruffa je známá její průzračně čistým mořem a vzácnou rostlinou, která roste pouze v této oblasti - kapradina \"Woodward...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidence La Fattoria se nachází na místě plného relaxu a zeleně, v městečku Ricadi - část Torre Ruffa. Část Torre Ruffa je pojmenována po strážní věži ze 16.st.nl.

Rezidence je vzdálená 7 km od města Tropea, které je známé kostelem sv. Madony, pěstováním sladké cibule, kterou najdete jen v těchto místech. Část Torre Ruffa je známá její průzračně čistým mořem a vzácnou rostlinou, která roste pouze v této oblasti - kapradina "Woodward radicans".

Vybavení

V objektu se nachází bazén, bar, parkoviště.

Moře a pláž

Tyrhénské moře, rezidence je vzdálená od pláže cca 300 m, malá pláž z bílého písku se skalnatými útesy, velká rozsáhlá pláž Tono (cca 1 km) je dosažitelná plážovým mikrobusem, který je k dipozici v určitých hodinách zdarma, klienti mají k dispozici od rezidence slunečníky a plážová křesla

Delegát

V oblasti se nachází delegát, který ale není při ubytování klientů, klientům je k dispozici 1-2 x týdně a organizuje fakultativní výlety v českém nebo slovenském jazyce.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000