crosssearch

RESIDENCE CORA CLUB

Itálie, Jižní Itálie - Kalábrie

Nachází se v klidném prostředí přímo na jedné z nejoblíbenějších pláží Kalábrie s bílým až stříbřitým hrubším pískem. Nabízíme vám ubytování ve vilkách typické středomořské architektury, které skýtají odpočinek ve stínu oleandrů a fíkovníků hned před vlastním vchodem. V žádném...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nachází se v klidném prostředí přímo na jedné z nejoblíbenějších pláží Kalábrie s bílým až stříbřitým hrubším pískem. Nabízíme vám ubytování ve vilkách typické středomořské architektury, které skýtají odpočinek ve stínu oleandrů a fíkovníků hned před vlastním vchodem. V žádném případě si nenechte ujít návštěvu 5 km vzdáleného městečka Tropea, jehož dominantou je katedrála postavená na velkém skalním masivu, kam vede příkré schodiště. Tropea je jedno z nejnavštěvovanějších měst Kalábrie. Pořádají se odtud výlety lodí ke známé sopce Stromboli, viditelné i z Cora Clubu.

Vybavení:

Velký bazén se slunečníky a lehátky, dětský koutek, herna, bar s velkou terasou k posezení, TV sál, minimarket, stolní tenis, bocce, minifotbalové hřiště, 2 tenisové kurty, privátní pláž, kde si můžete zapůjčit kánoe, windsurfingy a šlapadla. KLUBOVÁ KARTA: Klubovou kartu je nutné si zakoupit přímo v místě pobytu. Její cena je 30/osoba/ týden, zdarma děti do 14 let. Umožňuje volný vstup do bazénu se slunečníky a lehátky, na privátní pláž, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka, do miniclubu pro děti, použití kánoí, tenisových kurtů, stolního tenisu, hřiště na minifotbal a po celé léto možnost účasti při výuce tenisu, jízd na kánoích, windsurfingu, plavání, aerobiku, zábavních vystoupení a kabaretech. Noční osvětlení hřišť je za poplatek.

Ubytování:

VILKY, kde jsou umístěny apartmány, se nacházejí v zadní části komplexu. Jsou postaveny do tvaru velkých osmiúhelníků, které uvnitř vytvářejí prostor se zahrádkou a stromky. Každý apartmán má klimatizaci zdarma, příjemnou verandu ústící do zahrady, vlastní vchod, vybavený kuchyňský kout a příslušenství. Apartmán pro 2 osoby (mono): Pokoj s manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky a koupelnou. Kuchyňský kout je umístěn na zastřešené verandě obklopené zelení. Apartmán pro 2-3 osoby (bilo): Obývací pokoj s jednolůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna. Apartmán pro 4-5 osob (trilo): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkový pokoj a koupelna. Možnost přistýlky. Ubytování přímo u moře!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000