crosssearch

RESIDENCE CLUB SIBARI

Itálie, Jižní Itálie - Kalábrie

Rezidence leží uvnitř prázdninového městečka Marina di Sibari. Písčitou pláž, vzdálenou jen 350 m, odděluje od tohoto objektu nádherný piniový a eukalyptový háj, který svádí k romantickým procházkám. Na pláž se můžete též dostat hotelovým minibusem, který je v provozu v letní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Rezidence leží uvnitř prázdninového městečka Marina di Sibari. Písčitou pláž, vzdálenou jen 350 m, odděluje od tohoto objektu nádherný piniový a eukalyptový háj, který svádí k romantickým procházkám. Na pláž se můžete též dostat hotelovým minibusem, který je v provozu v letní sezoně.

Vybavení:

Bazén pro dospělé a pro děti se slunečníky a lehátky, bar, pianobar, restaurace, pizzerie, různé obchůdky, supermarket, kadeřník, tenisové kurty, hřiště na volejbal, minifotbal a košíkovou, parkoviště, možnost zapůjčení kol. KLUBOVÁ KARTA: Zdarma. Umožňuje použití bazénu se slunečníky a lehátky, odvoz na pláž a zpět a možnost zúčastnit se celodenního a večerního zábavního programu a miniclubu pro děti (přibližně od 5/6 do 11/9).

Ubytování:

APARTMÁNY: Celkem 100 zrenovovaných apartmánů je soustředěno do čtyř dvoupatrových budov, které vytvářejí malé prostranství, kde se nachází bazén, restaurace a bar. Součástí každého apartmánu je klimatizace, koupelna a balkon nebo veranda se zahradním nábytkem. Apartmány pro 2-4 osoby (mono): Pokoj s manželským lůžkem, kuchyňským koutem a 2 lůžky nebo dvoulůžkovou rozkládací pohovkou. Apartmány pro 3-4 osoby (bilo): Pokoj s manželským lůžkem a vstupní pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000