crosssearch

Poloha: nevelké prázdninové středisko, ležící v klidném místě v Santa Maria del Cedro. Skládá se z nově upraveného hotelu a z apartmánů, umístěných v řadových vilách, obklopených subtropickou květenou a zelení s přímým vstupem na hotelovou pláž. Ubytování: apartmány...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pro danou oblast ojedinělá ubytovací kapacita, příjemné kvalitní ubytování.

Pláž: Přímo u pláže

Typ stravy: Bez stravy, možnost polopenze

Poloha: Nevelké prázdninové středisko, ležící v klidném místě v Santa Maria del Cedro. Skládá se z nově upraveného hotelu a z apartmánů, umístěných v řadových vilách, obklopených subtropickou květenou a zelení s přímým vstupem na hotelovou pláž.

Vybavení: Restaurace, 2 bary, diskotéka, recepce, dětský koutek, miniamfiteátr, privátní vybavená pláž, parkoviště a plážové volejbalové hřiště.

Služby za poplatek: Tenisové kurty, fotbalové hřiště, rafting, jízda na koních, vodní lyžování, potápění, pronájem TV, přistýlka, u pokojů výhled na moře.

Ubytování: Apartmány jsou umístěny v řadových vilách. Přízemní mají verandu a malou zahrádku, v 1. patře balkon. Apartmány bilo pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby nebo otevřené zvýšené patro s manželským lůžkem, příslušenství, veranda nebo balkon. Apartmány trilo pro 6–7 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby nebo palandou, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, veranda nebo balkon, v otevřeném zvýšeném patře se nachází další manželské lůžko. Možnost 1. přistýlky za příplatek. Apartmány quadri pro 6–9 osob – stejný jako apartmán pro 6 osob, má však navíc pokoj se 2 lůžky nebo palandou. Možnost přistýlky za příplatek. 2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, příslušenstvím, klimatiazací, fénem, telefonem, TV, minibarem a balkonem. Některé pokoje jsou umístěny v přízemí řadových vilek, mají namísto balkonu předzahrádku.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000