crosssearch

Apartmánový komplex PARCO SCALEA se nachází v klidném prostředí zahrady se středomořskou vegetací, ve vzdálenosti 400 m od moře a 700 m od centra Scalea. Apartmány se nacházejí ve čtyřpatrových rezidencích s výtahem, nebo ve dvoupatrových budovách a vilkách bez výtahu....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový komplex PARCO SCALEA se nachází v klidném prostředí zahrady se středomořskou vegetací, ve vzdálenosti 400 m od moře a 700 m od centra Scalea. Apartmány se nacházejí ve čtyřpatrových rezidencích s výtahem, nebo ve dvoupatrových budovách a vilkách bez výtahu. Středisko je vhodné pro rodiny s dětmi, pro mladé, kteří hledají zábavu v centru města, nebo pro ty, kteří naleznou odpočinek v tichu zahrady, místo je také vhodné pro skupinové pobyty s možností cvičení aerobiku.

VYBAVENOST A SLUŽBY parkoviště, v blízkosti apartmánů se nacházejí restaurace a obchody, sportovní a dětské hřiště. UBYTOVÁNÍ účelně zařízené apartmány pro 2 - 6 osob s terasou, nebo předzahrádkou typu: BILO pro 4 osoby: obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, terasa, tyto apartmány se nacházejí ve 4 patrové budově,

TRILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s patrovým lůžkem, koupelna / WC, terasa, tyto apartmány se nacházejí v patrových rezidencích, obytná místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout, pokoj s manželským lůžkem, ložnice s patrovým lůžkem, koupelna / WC, zahrádka, tyto apartmány se nacházejí ve vilkách.

CENA ZA APARTMÁN zahrnuje ubytování, plážový servis (v období 13.06. - 01.08.2009 a od 29.08. - 12.09.2009), parkovací místo.

POVINNÝ POPLATEK za spotřeby energií 25 EUR apartmán / týden. Zvířata povolena. Kauce 25 EUR, vratná. Závěrečný úklid provádí klienti.

MOŘE A PLÁŽ oblázková pláž je vzdálena asi 400 m od komplexu, plážový servis v ceně 13.06. - 01.08. a 29.08. - 12.09. (1 slunečník, lehátko a plážová stolička / pro apartmán). Na pláži je možnost plážového volejbalu, vodních sportů, půjčovna loděk.

DELEGÁT ve středisku je delegát, z místa jsou organizovány výlety.

DOPRAVA vzdálenost z Prahy 1.700 km, autobusová doprava s odjezdem Praha a Brno za cenu 3.300 Kč, možnost svozových míst za příplatek, letiště Lamezia Terme 120 km, letiště Neapol 230 km, ŽST 800 m Scalea.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000