crosssearch

Při večerní procházce působivě osvětleným historickým jádrem na vás dýchne tajemnost úzkých uliček a starých paláců. Vaší pozornosti jistě neunikne starý normanský hrad a mnohé kostely. Najdete zde dostatek dobře zásobených obchodů a každé pondělní dopoledne velký trh,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Při večerní procházce působivě osvětleným historickým jádrem na vás dýchne tajemnost úzkých uliček a starých paláců. Vaší pozornosti jistě neunikne starý normanský hrad a mnohé kostely. Najdete zde dostatek dobře zásobených obchodů a každé pondělní dopoledne velký trh, konající se 300 metrů od rezidence Parco Emiri. V místních pizzeriích si můžete večer vychutnat pravou neapolskou pizzu.

Letovisko: Scalea

Od pláže: 80 metrů od písčité pláže

Poloha: tato velmi lákavá rezidence vám nabízí pobyt ve dvou- a třípatrových moderních a pečlivě udržovaných příjemných domcích s řadou komfortně vybavených apartmánů, které jsou obklopeny vzrostlými piniemi. Leží zhruba 500 m od krásného centra turisticky oblíbeného města Scalea.

Vybavení: recepce, parkovací stání v areálu (počet míst omezen; další parkování před areálem); na vyhrazené pláži téměř jen přes ulici též plážový servis (1 slunečník a 2 plážová křesla/apartmán v ceně), bar.

Služby za poplatek: půjčovna vodních šlapadel, windsurfingů a kánoí.

Ubytování: trilo 4 – 40 m2 – 1 ložnice s manželskou postelí, 1 menší ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení se sprchou, balkon či terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000