crosssearch

Nevelký apartmánový komplex PANDA, umístěný v klidné pobřežní části městečka Santa Maria del Cedro, je tvořen dvoupodlažními budovami, které se nacházejí pouhých 300 m od Tyrhénského moře s písčitou a oblázkovou pláží. V blízkosti rezidence jsou kavárny a restaurace...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nevelký apartmánový komplex PANDA, umístěný v klidné pobřežní části městečka Santa Maria del Cedro, je tvořen dvoupodlažními budovami, které se nacházejí pouhých 300 m od Tyrhénského moře s písčitou a oblázkovou pláží. V blízkosti rezidence jsou kavárny a restaurace (doporučujeme ochutnat místní speciality, např. cedrátový likér). Jméno Santa Maria del Cedro vzniklo zásluhou hojného pěstování cedrátů, které zde mají pro růst nejlepší podmínky na světě. Rezidence je vhodná pro všechny, kteří hledají klid a pohodu.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Minimarket a parkoviště. Ve vzdálenosti 100 až 300 m najdete různé obchůdky, neapolské pizzerie, restaurace, bary a jiné služby.

APARTMÁNY jsou jednoduše a funkčně vybaveny. Přízemní apartmány mají verandu a apartmány ve vyšších patrech balkon s výhledem na okolní hory nebo na moře.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo): Vstupní obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, koupelna a ložnice s manželským lůžkem.
Apartmán pro 2-7 osob (trilo): Vstupní obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, koupelna, ložnice s manželským lůžkem a pokoj s palandou, kterou je možné rozložit.

Pobyt: sobota/sobota

Zvířata: zakázána.

Pláž: 300 m, volně přístupná i soukromá, písek a oblázky (přes silnici nebo podchodem).

Plážový servis: za poplatek.

Parkoviště: zdarma, uzavřené.

Žel. stanice: Scalea (6 km), Marcellina (3 km), odvoz ze Scaley na vyžádání EUR 2,50/osoba/cesta.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000