crosssearch

Hotel se nachází na jónské straně Kalábrie v krásné a udržované zahradě s palmami a olivovníky, cca 4 km od historického centra městečka Sant´Andrea dello Jonio.

Konečná cena za osobu od: 17 190 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází na jónské straně Kalábrie v krásné a udržované zahradě s palmami a olivovníky, cca 4 km od historického centra městečka Sant´Andrea dello Jonio.

Vybavení hotelu:

Klientům je zde k dispozici recepce, restaurace s terasou, dva bary, dětské hřiště, nehlídané parkoviště, butik, trafika, 2 bazény (jeden je dětský) se slunečníky a lehátky (do vyčerpání míst), fotbalové hřiště s trávníkem, 2 tenisové kurty, animace a WIFI na recepci.

Sport a zábava:

Dětské hřiště a dětský klub, dva bazény (jeden pro děti), amfiteátr, fotbalové hřiště, 2 tenisové kurty, animace.

Pláž:

Překrásná pláž z hrubšího bílého písku a oblázků při vstupu do moře se nachází cca 150 200 metrů od hotelu. Na pláži je hotelovým hostům k dispozici plážový servis - slunečník, lehátko a plážové křesílko zdarma od 3 řady (1. a 2. řada jsou zpoplatněny na vyžádání, platba na místě).

Stravování:

Stravování formou all inclusive light zahrnuje snídaně formou bufetu, oběd a večeře - výběr z jídel 1. a 2. chodu, open bar (10:00-23:00), nealkoholické nápoje, odpolední občerstvení, do 11:00 káva v baru u bazénu.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Sant´Andrea dello Jonio.

Pokoje:

Resort má k dispozici 170 pokojů, jsou jednoduše ale účelně zařízené. Jednotlivé pokoje jsou rozmístěné v 6 budovách, situované v přízemí se zahrádkou a na prvním poschodí s balkónem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, klimatizaci, TV a miniledničku. Hotelové pokoje typu standard jsou pro 2 - 4 osoby. Na vyžádání je možné zajistit rodinné pokoje typu family, které tvoří dvě samostatné místnosti (některé s palandou).

Tipy pro správnou volbu:

- klidná, romantická dovolená - vhodné pro rodiny s dětmi

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 225 termínů

Celkem 225 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000