crosssearch

Rezidence MARINA VERDE se nachází na Cedrové riviéře v městečku GRISOLIA LIDO, které je vzdálené asi 6 km od Santa Maria del Cedro a 6 km od Diamante. Rezidence se skládá ze dvou budov spojených společnou halou a panoramatickou terasou v prvním patře. Apartmány jsou rozloženy...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidence MARINA VERDE se nachází na Cedrové riviéře v městečku GRISOLIA LIDO, které je vzdálené asi 6 km od Santa Maria del Cedro a 6 km od Diamante. Rezidence se skládá ze dvou budov spojených společnou halou a panoramatickou terasou v prvním patře. Apartmány jsou rozloženy do 2 pater.

Vybavenost a služby

recepce, bar, terasa s vyhlídkou, společná zahrada, tenisové hřiště, hřiště na volejbal,stolní tenis, parkovací místo, v blízkosti rezidence je obchod.

Ubytování

prostorné apartmány jsou účelně vybavené, všechny mají balkon, nebo terasu:
BILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a se dvěmi pohovkami, ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, terasa.
TRILO pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a se dvěmi pohovkami, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěmi lůžky, koupelna / WC, terasa.

Pláž

200 m písčitá pláž přístupná od rezidence cestou, plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) v ceně ubytování, pouze v období 30.6.-15.9.

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.710 km, autobusová doprava s odjezdem Praha a Brno za cenu 3.300 Kč, možnost svozových míst za příplatek, letiště Lamzeia Terme 110 km, letiště Neapol 240 km, ŽST Scalea 7 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000