crosssearch

VILLAGGIO MADAMA Nový prázdninový komplex na jónském pobřeží Kalábrie s nádhernou privátní pláží se zlatavým jemným pískem, od které je oddělen borovým a eukalyptovým hájem. Skládá se z hlavní budovy s hotelovými pokoji a ze zcela nových dvoupodlažních řadových vilek s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

VILLAGGIO MADAMA
Nový prázdninový komplex na jónském pobřeží Kalábrie s nádhernou privátní pláží se zlatavým jemným pískem, od které je oddělen borovým a eukalyptovým hájem. Skládá se z hlavní budovy s hotelovými pokoji a ze zcela nových dvoupodlažních řadových vilek s apartmány. Celý areál je obklopen zelení a působí velmi klidným dojmem. Nejbližší vesnička se nazývá Marinella di Cutro a 6 km odtud se na malém ostrůvku tyčí dominantní, původně obranný hrad Le Castella, obnovený v 16. století, symbol této části jónského pobřeží.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Velký bazén se slunečníky a lehátky, restaurace s klimatizací, bar, TV sál, dětský koutek v piniovém háji, diskotéka pod širým nebem, privátní pláž se slunečníky, lehátky, kánoemi a windsurfingy, tenisový kurt, víceúčelové hřiště, travnaté fotbalové hřiště, bocce, amfiteátr a parkoviště. Použití tenisového kurtu s nočním osvětlením je za poplatek.

KLUBOVÁ KARTA: Za povinný poplatek 30 Euro / osoba / týden. Zdarma pro děti do 14 let. Karta umožňuje volný vstup do bazénu, na hotelovou pláž, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka, do miniklubu pro děti, do všech sportovních zařízení koplexu, včetně použití windsurfingů a kánoí, a po celé léto výuky tenisu, jízdy na kánoiích, windsurfingu, aerobiku, latinsko-amerických tanců a možnost zúčastnit se pestrých zábavních vystoupení a kabaretů.

Apartmán pro 2-4 osoby (bilo) jsou umístěny ve zvýšeném přízemí nebo 1. patře řadových dvoupodlažních vilek, nově vybaveny, s klimatizací a vlastním příslušenstvím. Skládají se z ložnice s manželským lůžkem a s terasou se zahradním nábytkem a slunečníkem, z prostorného obývacího pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a z kuchyňského koutu.

Pobyt: sobota/sobota.

Zvířata: zakázána.

Pláž: 0 m, soukromá, písčitá.

Plážový servis: zahrnut v klubové kartě.

Parkoviště: zdarma, uvnitř komplexu.

Žel. stanice: Botricello.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000