crosssearch

Středisko s bungalovy LAO se nachází v městečku SCALEA přímo u pláže. Pro klienty je k dispozici celkem 12 bungalovů, část střediska je vyhrazena pro kempování.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Vybavenost a služby

restaurace, bar, malý obchod, zahrada, koutek pro děti, stolní tenis, hřiště, plážový volejbal, plážový servis, kyvadlová doprava do centra městečka, parkoviště u vjezdu (není povolena jízda po areálu).

Výlety

středisko organizuje výlety s italským průvodcem: národní park Pollino, rafting na řece Lao, paraglajding, čtyřkolky, lodní výlety a mnoho dalšího podle přání klientů.

Ubytování

MONO pro 3 - 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, samostatné lůžko, koupelna se sprchou / WC, veranda se stolem a židlemi. Možnost přistýlky pro 4. osobu na patrovém lůžku.
BILO pro 5 - 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, samostatné lůžko, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou / WC, veranda se stolem a židlemi. Možnost přistýlky pro 4. osobu na patrovém lůžku.

Pláž

ve vzdálenosti 100 m písčitá a oblázková pláž, pohodlný a bezpečný přístup na pláž bez přecházení komunikace, plážový servis (slunečník a 2 plážové stoličky) v ceně ubytování, plážový volejbal.

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.700 km, autobusová doprava za cenu 3.290 Kč, letecké zájezdy s odletem z Prahy, transfer 230 km z Neapole, ŽST 2 km Scalea, transfer na vyžádání.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000