crosssearch

Prázdninové středisko LA TAVERNA se nachází v místě CAPO VATICANO 10 km od města TROPEA na pobřeží, které je nazýváno &Costa degli Dei& (pobřeží bohů). Vzdálenost od pláže GROTTICELLE je 500 m.

Konečná cena za osobu od: 13 020 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prázdninové středisko LA TAVERNA se nachází v místě CAPO VATICANO 10 km od města TROPEA na pobřeží, které je nazýváno „Costa degli Dei“ (pobřeží bohů). Vzdálenost od pláže GROTTICELLE je 500 m. Ve vzdálenosti 900 m se nachází panoramatický bod Capo Vaticano s nejstarší pláží oblasti Praia del Fuoco, která je oddělena skalisky táhnoucími se až k vysokému majáku, který dominuje krajině. Velmi působivé jsou západy slunce nad ostrovem STROMBOLI a krásný noční pohled na světla v zálivu GIOIA TAURO u Messinského průlivu.
Klidné rodinné a neformální prostředí nabízí unikátní pobyt uprostřed přírody. Komplex je obklopen bujnou vegetací a pečlivě udržovaným parkem. Středisko se skládá z hotelové části a z budov, kde se nacházejí apartmány.

Vybavenost a služby

recepce, bazén se slunečníky a lehátky, restaurace, pizzerie, bar, vinárna, TV místnost, kyvadlová doprava k pláži v plánovaných časech, rezervace taxi, půjčování aut, internetové připojení (mimo bilo 3), směnárna, prádelna, parkovací místa.

Ubytování

HOTELOVÉ POKOJE pro 2 - 4 osoby mají vlastní koupelnu, velkou krytou terasu, ve vybavení je TV, telefon, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránka, připojení na internet, ubytování pro 4 osoby se skládá ze 2 průchozích pokojů.

APARTMÁNY jsou ponořeny v přírodě, ve vybavení je telefon, bezpečnostní schránka, apartmány mají verandu, vybavený kuchyňský kout, vlastní koupelnu. Typy apartmánů:

BILO pro 3 - 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou / WC, veranda, u typu pro 4 osoby je kuchyňský kout na verandě.

TRILO pro 4 - 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, 2x ložnice s manželským lůžkem a jedno samostatné lůžko, koupelna se sprchou / WC, veranda.

STRAVOVÁNÍ formou polopenze, plné penze v hotelové restauraci pro 170 osob, kde je vyhrazen prostor pro kuřáky. Národní kuchyně, tradiční recepty, které zdůrazňují speciality Kalábrie, včetně pizzy připravované v dřevěné peci. Ceny nezahrnují nápoje k hlavním chodům.

Moře a pláž

500 m písčitá pláž Grotticelle, za poplatek slunečníky, lehátka, šlapadla, kánoe, čluny, vodní skútry.

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.920 km, autobusová doprava za cenu 3.490 Kč, letenka s odletem z Prahy za cenu 13.760 Kč, včetně transferu z / na letiště Lamezia Terme, 70 km jedna cesta, ŽST 1,5 km Ricadi, transfer za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 153 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000