crosssearch

POPIS: Klidná a velmi oblíbená rezidence je situována přímo u dlouhé pláže s jemným, bílým pískem na pobřeží Jónského moře, které v těchto místech nabízí nejkrásnější koupání. Nejbližší městečko s různými obchůdky je Sellia Marina. Celý areál je ponořen do vysokého...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POPIS: Klidná a velmi oblíbená rezidence je situována přímo u dlouhé pláže s jemným, bílým pískem na pobřeží Jónského moře, které v těchto místech nabízí nejkrásnější koupání. Nejbližší městečko s různými obchůdky je Sellia Marina. Celý areál je ponořen do vysokého eukalyptového a borového parku o celkové rozloze 16 ha, ve kterém je i přes horké léto příjemný chládek. Rezidence se skládá ze dvou a třípatrových pečlivě upravených moderních domků, kde jsou umístěny jednotlivé apartmány.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén se slunečníky a lehátky, bar, amfiteátr, dětský koutek, minimarket, tenisový kurt ( noční osvětlení za příplatek), parkoviště, recepce, restaurace, miniklub pro děti, stolní tenis, plážový volejbal, diskotéka, animační program a privátně vybavená pláž s možností zapůjčit si kánoe a windsurfingy.

KLUBOVÁ KARTA: Pro naše klienty je zdarma. Umžňuje volný vstup do bazénu, na hotelovou pláž, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka, do miniclubu pro děti, použití všech sportovních zařízení komplexu a po celé léto možnost se zúčastnit výuky tenisu, jízdy na kánoích, windsurfingu, plavání, aerobiku, latinsko-amerických tanců a pestrých zábavních vystoupení.

APARTMÁNY: jsou prostorné, nově a modeně zařízené, s kuchyňským koutem, sociálním zařízením, klimatizací a zastíněnou terasou nebo verandou se zahradním nábytkem.
MONO pro 2/3 osoby: Velký vstupní pokoj s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou nebo samostatným lůžkem.

BILO pro 2/3 osoby: Obývací pokoj s jednolůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem.

BILO pro 3/5 osob: Velký obývací pokoj s jedno nebo dvoulůžkovou pohovkou, rozkládací pohovka, ložnice s manželským lůžkem. Možnost přidání 5. lůžka za příplatek.

QUADRI pro 7/8 osob: Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 2 ložnice, jednolůžkový pokoj a 2 sociální zařízení. Možnost 8. lůžka za příplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000