crosssearch

Hotelový komplex se nachází v krásné přírodní scenérii poblíž letoviska Rossano. Pro svůj kvalitní animační program, zaměřený především na děti; je hotel oblíbeným místem pro odpočinkovou rodinnou dovolenou. Můžeme doporučit rovněž klientům, kteří rádi tráví odpočinek...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Itálie - Kalábrie - Rossano Calabro. Hotelový komplex se nachází v krásné přírodní scenérii poblíž letoviska Rossano. Pro svůj kvalitní animační program; zaměřený především na děti; je hotel oblíbeným místem pro odpočinkovou rodinnou dovolenou. Můžeme doporučit rovněž klientům; kteří rádi tráví odpočinek sportováním. Kromě multifunkčního hřiště je v areálu k dispozici venkovní bazén olympijských rozměrů. Vzhledem k větší vzdálenosti od letiště jsou služby delegáta poskytovány přes telefon; nejsou nabízeny výlety v českém jazyce.

Vzdálenosti

- od pláže u pláže
- od letiště 170 km
- od centra 6 km (Rossano)
- nákupní možnosti 6 km

Ubytování

možnost 2 přistýlek klimatizace telefon televizor minibar trezor vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; vysoušeč vlasů; WC)

Zařízení hotelu

vstupní hala s recepcí hlavní restaurace bar diskotéka bazén whirpool dětský bazén miniklub/Junior klub (pro děti 3-17 let) dětské hřiště Wi-Fi za poplatek

Pláž

písčitá s oblázky lehátka a slunečníky zdarma (v rámci hotelové karty 2 lehátka + 1 slunečník na pokoj)

Sportovní aktivity a zábava zdarma

animační programy večerní programy stolní tenis multifunkční hřiště (2 tenisové kurty; basketbalové hřiště hřiště na volejbal)

Sportovní aktivity a zábava za poplatek

půjčovna kol

Stravování All Inclusive

OROINCLUSIVE: snídaně; obědy a večeře formou bufetu. Během oběda a večeře 0;25 l vína a nealkoholické nápoje. Během dne lehké občerstvení (s výjimkou soboty); v době 11:00-12:30 nabídka nealkoholických nápojů; v době 21:00-24:00 neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů. Klubová karta po příjezdu je povinné si předplatit klubovou kartu (40 EUR/týden/osobu starší 4 let); která dává právo následně bezhotovostně či zdarma využívat sportovní či rekreační služby poskytované hotelem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000