crosssearch

Turistické centrum s bazénem IL SALICE se nachází v místě Marina di Schiavonea (7 km od Sibari a 5 km od Corigliano Calabro) na jónském pobřeží, kde pláže jsou písčité s pozvolným vstupem do moře, čisté moře je tyrkysově průzračné. Těm, kdo touží po klidném odpočinku, se tu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Turistické centrum s bazénem IL SALICE se nachází v místě Marina di Schiavonea (7 km od Sibari a 5 km od Corigliano Calabro) na jónském pobřeží, kde pláže jsou písčité s pozvolným vstupem do moře, čisté moře je tyrkysově průzračné. Těm, kdo touží po klidném odpočinku, se tu nabízí jak neporušená příroda, tak památky připomínající slavnou historii oblasti Velkého Řecka. Prázdninové středisko je situované přímo u pláže moře, mezi střediskem a pláží je piniový háj, pro klienty je k dispozici bazén, který má tvar mapy Kalábrie.

VYBAVENÍ:
Restaurace, dětská restaurace, pizzerie, bar, obchod, bazén pro dospělé a děti, dětské hřiště, sportovní zázemí včetně tenisového hřiště (noční osvětlení za poplatek), sportovní vybavení, možnost zapůjčení kol, šlapadel, windsurfingu, denní a večerní animační program, možnost výletů, parkoviště.

UBYTOVÁNÍ:
Středisko nabízí ubytování v mobilních bungalovech, které jsou situovány v lesíku podél pláže, zde je také vyhrazené místo pro kempování. Jednopatrové zděné residence s apartmány se nacházejí v centrální části střediska. Komfortní hotelové pokoje jsou v budově nad recepcí a restaurací, kde je podávána polopenze.
Bungalovy pro 2 - 6 osob jsou typu trilo, jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, lednicí, telefonem, fénem a trezorem. Každý bungalov má obytnou místnost s kuchyňským koutem, manželskou ložnici, pokoj se dvěmi nebo třemi lůžky, vlastní sociální zařízení se sprchou, verandu s venkovním nábytkem.
Apartmány typu bilo pro 4 osoby jsou vybaveny TV, klimatizací, mají malou vstupní zahrádku vybavenou nábytkem, v přízemí je obytná místnost s kuchyňským koutem a dvě rozkládací lůžka, WC / sprcha, v prvním patře je ložnice s manželským lůžkem, WC / sprcha, malá terasa vybavená zahradním nábytkem. Možnost 5. lůžka v obytné místnosti za příplatek.
Apartmány typu trilo pro 6 osob jsou vybaveny TV, klimatizací, mají malou vstupní zahrádku vybavenou nábytkem, v přízemí je obytná místnost s kuchyňským koutem a dvě rozkládací lůžka, WC / sprcha, v prvním patře je ložnice s manželským lůžkem a ložnice se dvěmi lůžky, WC / sprcha, malá terasa vybavená zahradním nábytkem. Možnost 7. lůžka v obytné místnosti za příplatek.

Klubová karta je pro klienty Arco Balena zdarma a zahrnuje účast na animačních programech, služby mini klubu, vstup do bazénů, užívání tenisového, volejbalového a malého fotbalového hřiště, stolní tenis, požívání slunečníků a lehátek u bazénu a na pláži.
Vzdálenost z ČR 1.700 km (1.630 km po dálnici), dálniční poplatky v Itálii 54 EUR, dálniční poplatky Rakousko 15 EUR. Letiště Lamezia Terme 150 km. Odjezd autobusů vždy v pátek ráno, návrat v neděli odpoledne.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000