crosssearch

Prázdninové středisko BLUE PARADISE se nachází na panoramatickém místě na pobřeží zvaném Costa degli Dei (pobřeží bohů), které se vyznačuje krásným, křišťálově čistým a průzračným mořem. Tento krásný prázdninový komplex leží pouze 4 km od starobylého města Tropea.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prázdninové středisko BLUE PARADISE se nachází na panoramatickém místě na pobřeží zvaném Costa degli Dei (pobřeží bohů), které se vyznačuje krásným, křišťálově čistým a průzračným mořem. Tento krásný prázdninový komplex leží pouze 4 km od starobylého města Tropea. Středisko má k dispozici celkem 150 pokojů, které se nacházejí v budově vzdálené 30 m od pláže a nedaleko od bazénu (typ pokojů Standard a Fronte) a v budově Panoramica, vzdálené 250 m od pláže, kde se nacházejí pokoje s výhledem na moře, pro tyto klienty je k dispozici plážový mikrobus. Celý komplex je zasazen do zeleného parku, ze střediska je přímý vstup na písčitou pláž, která je vybavena slunečníky a lehátky. Vzdálenost na pláž je od 150 do 300 m.

VYBAVENOST A SLUŽBY bazén pro děti di dospělé s hydromasáží se slunečníky a lehátky, recepce, restaurace, pizzerie, terasa s výhledem na moře, tenisové a fotbalové hřiště, lukostřelba, stolní tenis, dětské hřiště, konferenční sál pro 300 osob, diskotéka, amfiteátr, zábavný program, hlídané parkoviště (za poplatek 7 EUR / den).

UBYTOVÁNÍ středisko nabízí hotelové a apartmánové ubytování různých typologií: APARTMÁNY typu:

BILO pro 4osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, patrová postel, ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, veranda, TRILO pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, patrová postel, 2x ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, veranda, nebo terasa.

HOTELOVÉ POKOJE typ STANDARD pro 2 . 4 osoby mají výhled k horám, jsou vybaveny barovou ledničku, TV, klimatizcí, pro 3.a 4. osobu je patrová postel, balkon, nebo veranda, 30 m od pláže, pokoje

FRONTE pro 2 - 4 osoby jsou orientovány k moři, mají výhled na bazén, jsou vybaveny barovou ledničku, TV, klimatizcí, pro 3.a 4. osobu je patrová postel, balkon, nebo veranda, 30 m od pláže, pokoje

PANORAMICA pro 2 - 4 osoby mají výhled na moře, jsou vybaveny barovou ledničku, TV, klimatizcí, pro 3.a 4. osobu jsou samostatná lůžka, balkon, nebo veranda, 250 m od pláže.

STRAVOVÁNÍ při ubytování v apartmánu vlastní, nebo hotelové ubytování s polopenzí, snídaně formou bufetu, večeře servírované, možnost výběru ze 3 menu, zelenina a ovoce bufetové, při plné obsazenosti hotelu vše formou bufetu, pravá italská a kalábrijská kuchyně, v ceně nejsou zahrnuty nápoje. PLÁŽ středisko se nachází přímo u pláže, kam vede přímý vstup na pláž se slunečníky a lehátky (v ceně pobytu). Vzdálenost podle polohy ubytování 150 - 300 m, pro vzdálenější ubytování je k dispozici plážový mikrobus. DOPRAVA vzdálenost z Prahy 1.910 km, autobusová doprava za cenu 3.990 Kč, letiště Lamezia Terme 60 km, ŽST 1,5 km Parghelia, transfer zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000