crosssearch

Rezidence a hotel GREEN GARDEN se nachází v hezkém zálivu v blízkosti městečka Briatico (500 m). Vzdálenost od soukromé pláže je 100 m. Komplex je obklopený zelení a palmami. Hotelové pokoje se nacházejí v přízemí, nebo v poschodí a rezidenční část, kde se nacházejí apartmány,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidence a hotel GREEN GARDEN se nachází v hezkém zálivu v blízkosti městečka Briatico (500 m). Vzdálenost od soukromé pláže je 100 m. Komplex je obklopený zelení a palmami. Hotelové pokoje se nacházejí v přízemí, nebo v poschodí a rezidenční část, kde se nacházejí apartmány, se skládá z přízemních vilek s vlastním vchodem a terasou.

VYBAVENOST A SLUŽBY bazén s hydromasáží, restaurace, bar, parkovací místa, úschovna cenných předmětů, soukromá pláž, tenisové kurty, fotbalové hřiště, stolní tenis, amfiteátr se zábavnými programem, mini klub pro děti, diskotéka, možnost pronájmu gumových člunů, loďky, šlapadla nebo windsurfingu.

UBYTOVÁNÍ HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ v pokojích pro 2 - 4 osoby, pokoje jsou klimatizované, jsou vybavené TV, barovou chladničkou, mají terasu, nebo balkón.

APARTMÁNY typu: BILO pro 3 osoby: obytná místnost s rozkládací jednolůžkovou pohovkou, kuchyňský kout, ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, terasa,

TRILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, 2x ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, terasa,

TRILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, 2x ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, klimatizace, terasa se zahrádkou. STRAVOVÁNÍ hotelové ubytování formou polopenze, nebo plné penze, kontinentální snídaně nabízená formou bufetu, večeře švédské stoly, v ceně hlavního jídla je karafa minerální vody a vína.

MOŘE A PLÁŽ vzdálenost od pláže 100 m, pláž štěrková, na pláži je bar a toalety, plážový servis, možnost plážového volejbalu, zapůjčení kánoí, gumových člunů.

KLUBOVÁ KARTA za povinný poplatek: 35 EUR / týden, děti do 4 let zdarma, zahrnuje užívání bazénu, tenisových kurtů, zábavný program, mini klub pro děti, výuku tanců, plážový servis, diskotéku, užívání fotbalového hřiště a stolního tenisu, parkovací místo, na pláži vypůjčení kanoí a výlet na gumových člunech po pobřeží, typický kalábrijský večer.

DOPRAVA vzdálenost z Prahy 1.900 km, autobusová doprava za cenu 3.990 Kč, letiště Lamezia Terme 50 km, ŽST 1 km Briatico, transfer zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000