crosssearch

Středisko FLORIANA leží cca 200 m od moře a pouze několik minut pěší chůze od malého letoviska SIMERI MARE, kde jsou obchůdky a romantické kavárničky. Komplex se skládá z přízemních a patrových vilek harmonicky situovaných uprostřed krásné zelené zahrady plné středozemní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Středisko FLORIANA leží cca 200 m od moře a pouze několik minut pěší chůze od malého letoviska SIMERI MARE, kde jsou obchůdky a romantické kavárničky. Komplex se skládá z přízemních a patrových vilek harmonicky situovaných uprostřed krásné zelené zahrady plné středozemní vegetace. V centru střediska se nachází velký bazén pro dospělé a děti se slunečníky a lehátky. Od pláže je středisko odděleno pásmem eukalyptových stromů.

Vybavenost a služby

bazén pro dospělé a bazén pro děti, recepce, klimatizovaná restaurace a otevřená restaurace, bar, rychlé občerstvení na pláži, TV sál, herna, amfiteátr, diskotéka, 2 tenisová osvětlená hřiště (noční osvětlení za poplatek), volejbalové hřiště, hřiště pro malou kopanou, stolní tenis, dětské hřiště, vodní sporty s možností zapůjčení kanoí, windsurfingu (za poplatek), animační program, sauna a masáže (za poplatek), parkoviště.

Ubytování

ve středisku je celkem 340 pokojů, které jsou po celkové rekonstrukci, mají klimatizaci, TV, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou. U pokojů v přízemí je předzahrádka, pokoje v prvním patře mají malý balkon a společnou terasu. Možnost dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojů.

Stravování

formou all inclusive, snídaně a hlavní jídla formou švédských stolů, bohatá bufetová nabídka, od 10 do 24 hod. je pro klienty v ceně studené občerstvení, nabídka rozlévaných nealkoholických nápojů, vína, piva a místní alkoholické nápoje, za poplatek jsou mezinárodní nápoje.

Pláž

cca 200 m, písčitá pláž vybavena slunečníky a lehátky, při vstupu do moře s jemnými oblázky. Na pláž se dochází příjemnou procházkou přes pás se vzrostlými eukalyptovými stromy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000