crosssearch

Prázdninové středisko FARO PUNTA STILO leží na okraji letoviska GUARDAVALLE MARINA přímo u pláže moře. Středisko je zasazeno do zelené zahrady se středomořskou vegetací, která dodává místu typicky jižní kolorit a svěžest. Ze střediska je vlastní vstup na pláž, která je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prázdninové středisko FARO PUNTA STILO leží na okraji letoviska GUARDAVALLE MARINA přímo u pláže moře. Středisko je zasazeno do zelené zahrady se středomořskou vegetací, která dodává místu typicky jižní kolorit a svěžest. Ze střediska je vlastní vstup na pláž, která je písčitá, při vstupu jsou drobné oblázky. Vzdálenost od centra Guardavalle Marina je 800 m. Středisko nabízí různé formy ubytování, a to ve zděných nebo dřevěných bungalovech, které jsou typu mono a bilo a v patrové rezidenční budově, kde je jsou apartmány typu trilo a hotelové pokoje, součástí střediska je místo pro kempování, které je odděleno lesíkem. Apartmány jsou jednoduše vybaveny, kuchyňský kout může být i v zastřešené verandě, každý apartmán má terasu se zahradním nábytkem.

VYBAVENOST A SLUŽBY bazén se slunečníky a lehátky pro dospělé, bazén pro děti, restaurace, self-servise, bar, malý obchod, plážový servis za povinný poplatek 15 EUR / týden (1 slunečník a 2 lehátka), občerstvení a pizzerie u pláže, tenisové kurty (za poplatek 10 EUR/ hodina), hřiště pro malý fotbal, basketbalové a volejbalové hřiště, animační program. Provoz bazénu a animační programy jsou zajištěny pouze v období hlavní sezóny.

UBYTOVÁNÍ MONO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, manželské lůžko a rozkládací lůžko, nebo patrové lůžko, sociální zařízení se sprchou, terasa,

BILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a s patrovým lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, sociální zařízení se sprchou, terasa,

TRILO pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládací lůžko, nebo patrová postel, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, sociální zařízení se sprchou, terasa.

HOTELOVÉ POKOJE pro 2 - 4 osoby s polopenzí s klimatizací, používání za příplatek. STRAVOVÁNÍ klienti ubytovaní v apartmánech bez stravy, možnost dokoupení polopenze formou self service, snídaně kontinentální, večeře self service (plastové talíře a příbory) cena za osobu 12 EUR osoba, nebo s obsluhou v restauraci za cenu 20 EUR za osobu, nutné nahlásit na recepci den předem.

KLUBOVÁ KARTA zdarma, zahrnuje užívání bazénu (30.5.-19.9.), zábavný program (13.6.-12.9.), fotbalové hřiště, plážový volejbal, basketbalové hřiště a dětské hřiště.

MOŘE A PLÁŽ přímo u pláže z hrubšího bílého písku, místy jsou oválné bílé kameny, plážový servis za povinný poplatek, plážový volejbal.

DELEGÁT přímo ve středisku, možnost účasti na výletech.

DOPRAVA vzdálenost z Prahy 1.950 km, autobusová doprava s odjezdem Praha a Brno za cenu 3.990 Kč, pro skupiny možnost svozových míst, letiště Lamezia Terme 100 km, letiště Neapol 460 km, ŽST 900 m, transfer zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000