crosssearch

Poloha: nachází se na nádherném místě, přímo na pláži s bílým pískem, 300 m od centra letoviska Montepaone. Ubytování: apartmány bilo pro 4 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, balkon nebo...

Konečná cena za osobu od: 13 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko Montpaone je novinkou v nabídce, klidné letovisko, výhodná poloha ubytování přímo u pláže.

Pláž: Přímo u pláže

Typ stravy: Vlastní, možnost polopenze vč. nápojů za příplatek

Poloha: Nachází se na nádherném místě, přímo na pláži s bílým pískem, 300 m od centra letoviska Montepaone.

Vybavení: Komplex se skládá ze 2 částí – hotelové, jejíž součástí je recepce, restaurace, společenská místnost s TV, fotbalové hřiště a rezidenční, která se nachází přímo na pláži v udržovaném parku. K vybavení patří bazén s dětským koutkem a hydromasáží, terasa s lehátky, bar. Apartmány jsou v patrových budovách s terasou. Klienti mohou využívat plážový servis zdarma. V komplexu je organizován animační program v období 14.06.–13.09.2009, jehož se mohou klienti zdarma zúčastnit.

Ubytování: Apartmány bilo pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, balkon nebo terasa. Apartmány trilo pro 6 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby, příslušenství, balkon nebo terasa. Hotelové pokoje pro 2–4 osoby Standard – obývací místnost s rozkládacím lůžkem, kuch. kout, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Pokoje Comfort jsou možné za příplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000