crosssearch

Rezidence EOLO **** Nový apartmánový komplex s bazénem situovaný na panoramatickém místě přímo v lokalitě Capo Vaticano. Hotel Eolo zajišťuje bezplatný odvoz na jednu z nejkrásnějších pláží Kalábrie, která je vzdálená cca 600 m. Jen pár metrů odtud se nacházejí úchvatné...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rezidence EOLO ****
Nový apartmánový komplex s bazénem situovaný na panoramatickém místě přímo v lokalitě Capo Vaticano. Hotel Eolo zajišťuje bezplatný odvoz na jednu z nejkrásnějších pláží Kalábrie, která je vzdálená cca 600 m. Jen pár metrů odtud se nacházejí úchvatné vyhlídky, kde se můžete pokochat nezapomenutelnými pohledy na pobřeží Capo Vaticano a na Sicílii.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén pro dospělé a pro děti se slunečníky a lehátky, recepce, TV sál, restaurace, bar, minimarket (200 m). Na hotelové pláži jsou k dispozici různá vodní plavidla. Hosté mají možnost si dokoupit stravování v hotelové restauraci. Příplatek za polopenzi je 16 Euro/ osoba / den, děti 3 - 10 let 12 Euro, do 3 let zdarma (nutné objednat při rezervaci, platba v CK). Příplatek za obědy při plné penzi 5 Euro /osoba / den. Nápoje nejsou v ceně zahrnuty, platí se na místě.

APARTMÁNY jsou nově zařízené, mají klimatizaci, televizi se satelitním vysíláním, balkony se zahradním nábytkem s výhledem na moře nebo na bazén, kompletně vybavený kuchyňský kout a koupelnu s fénem.
Apartmán pro 2 osoby ( bilo): Pokoj s manželským lůžkem.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem.

Apartmán pro 4 osoby ( trilo): Pokoj s manželskou postelí a pokoj se dvěma lůžky nebo s palandou.
Apartmán pro 4-6 osob (trilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, pokoj s manželským lůžkem a pokoj se 2 lůžky nebo palandou. Možnost 1-2 přistýlek.

Pobyt: sobota/sobota.

Malá zvířata: povolena za příplatek EUR 30.

Pláž: cca 600 m, hotelová i volně přístupná, útesy (odvoz zdarma).

Plážový servis: zdarma 1 slunečník/apartmán a plážové křeslo pro každou osobu, pro každý apartmán 1 hodina bezplatného použití šlapadla nebo kánoe.

Parkoviště: zdarma, uvnitř komplexu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000