crosssearch

Prázdninové středisko EDEN se nachází na panoramatickém místě CAPO VATICANO nedaleko od jedné z nejmalebnějších pláží Kalábrie GROTICELLE, která je obklopena skalisky sahajícími až do moře. Vzdálenost od městečka Tropea je pouze 10 km. Od střediska je krásný pohled na pobřeží...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prázdninové středisko EDEN se nachází na panoramatickém místě CAPO VATICANO nedaleko od jedné z nejmalebnějších pláží Kalábrie GROTICELLE, která je obklopena skalisky sahajícími až do moře. Vzdálenost od městečka Tropea je pouze 10 km. Od střediska je krásný pohled na pobřeží Tyrhénského moře s výhledem na ostrov Stromboli. Středisko je situováno v zelené zahradě se středomořskou vegetací a skládá se z hotelové budovy (vzdálenost k pláži 40 m) a vyvýšené depandance s apartmány (vzdálenost k pláži 250 m).

VYBAVENOST A SLUŽBY restaurace a bar s výhledem na moře, pizzerie, recepce, malý obchod, bezpečnostní schránka na recepci, za poplatek pronájem aut a skútrů, stolní tenis, vodní sporty a pronájem šlapadel, možnost zapůjčení kanoe (zdarma pouze 30 min. pro osobu), animační programy (v období 13.6. - 12.9.), soukromá pláž s plážovým servisem, plážový mikrobus ke vzdálenějším apartmánům v depandanci (pouze cesta do vrchu), možnost výletů.

UBYTOVÁNÍ zděné apartmány jsou umístěny v rezidenci a vilkách, mají vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízením se sprchou a terasu se zahradním nábytkem, apartmány jsou vybavené TV, telefonem a ventilátorem.

Apartmány typu: BILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a se dvěmi lůžky, ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, terasa,

TRILO pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a se dvěmi lůžky, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, koupelna / WC, terasa.

STRAVOVÁNÍ bez stravy, možnost dokoupení snídaně 35 EUR osoba / týden, polopenze 140 EUR, děti 3 - 10 let 70 EUR, plné penze 210 EUR, děri 3 - 10 let 140 EUR. Typická kalábrijská a italská kuchyně, kontinentální snídaně formou bufetu, hlavní chod servírovaný, možnost výběru ze 3 menu, předkrm, zeleninové saláty a ovoce bufetová nabídka, nápoje nejsou v ceně zahrnuty.

VÝLETY na recepci střediska je nabídka výletů organizovaných italskou agenturou, průvodce v italštině: Sicílie Etna- Taormina, Sicílie Messina-Taormina, Sicílie - Liparské ostrovy, městečka v Kalábrii Locri-Gerace-Stilo, Reggio Calabria- Scilla-Costa Viola, Tropea-Pizzo Calabro,

PLÁŽ 50 - 250 m světlá písčitá pláž ohraničená útesy, soukromá i veřejná, plážový servis v ceně ubytování (slunečník, lehátko a plážová stolička pro apartmán), plážový mikrobus pro cestu zpět do depandance.

DOPRAVA vzdálenost z Prahy 1.920 km, autobusová doprava s odjezdem Praha a Brno za cenu 3.990 Kč, pro skupiny možnost svozových míst, letiště Lamezia Terme 70 km, letiště Neapol 440 km, ŽST Ricadi 2 km, transfer za poplatek 4 EUR osoba / cesta.

DELEGÁT asistence na telefonu, pro kienty je delegát v oblasti podle potřeby.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000