crosssearch

Moderní a elegantní rezidence DIAMOND se nachází na panoramatickém místě v zahradě s olivami, pro klienty je k dispozici bazén. Vzdálenost k moři je cca 1km, centrum městečka Diamante je 800 m. Rezidence nabízí veškeré pohodlí a služby pro pobyt hostů, o pohodlí klientů dbají...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní a elegantní rezidence DIAMOND se nachází na panoramatickém místě v zahradě s olivami, pro klienty je k dispozici bazén. Vzdálenost k moři je cca 1km, centrum městečka Diamante je 800 m. Rezidence nabízí veškeré pohodlí a služby pro pobyt hostů, o pohodlí klientů dbají majitelé spolu s vyškoleným personálem.

Vybavenost a služby

bazén s hydromasážní zónou, bar, zahrada, parkoviště uvnitř objektu.

Ubytování

MONO pro 2 -3 osoby: obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, koupelna se sprchou / WC, zahrádka, nebo terasa.

BILO pro 4-5 osob: obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem a patrovou postelí, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou / WC, zahrádka, nebo terasa.

TRILO pro 6-8 osob: obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a 1 lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, koupelna se sprchou / WC, zahrádka, nebo terasa.

Moře a pláž

vzdálenost od pláže cca 1 km, klientům je k dispozici plážový mikrobus, na pláži je možnost využití plážového servisu ( za poplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000