crosssearch

Hotel CRISTINA s rodinnou atmosférou nabízí možnost odpočinku a zábavy, gastronomických tradic, nabídka výletů pak zahrnuje poznání blízkého okolí a významných míst Kalábrie. Písčitá pláž je od hotelu vzdálena 600 m, centrum městečka Diamante je necelý 1 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA:

Hotel CRISTINA s rodinnou atmosférou nabízí možnost odpočinku a zábavy, gastronomických tradic, nabídka výletů pak zahrnuje poznání blízkého okolí a významných míst Kalábrie. Písčitá pláž je od hotelu vzdálena 600 m, centrum městečka Diamante je necelý 1 km. Hotel je celoročně otevřen a celkem má k dispozici 35 pokojů.


VYBAVENOST A SLUŽBY:

restaurace, venkovní otevřená restaurace, bar, zahrada, tenisové hřiště, parkoviště, soukromá pláž s plážovým servisem.


UBYTOVÁNÍ:

hotelové pokoje pro 2 - 4 osoby jsou po rekonstrukci, některé pokoje jsou vybaveny klimatizací (užívání za poplatek). Pokoje jsou účelně vybaveny, ve vybavení je TV a telefon, pokoj pro 4 osoby bývá vybaven patrovým lůžkem. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení se sprchou, fén a balkon.

STRAVOVÁNÍ:

formou polopenze, nebo plné penze, snídaně jsou kontinentální nabízené formou bufetu, večeře a obědy mají 2 chody, jsou servírované s možností výběru ze dvou nabídek každého chodu, zelenina a ovoce formou bufetu. Italská a kalábrijská kuchyně, v ceně hlavního chodu je zahrnuta karafa minerální vody a vína, další nápoje jsou za poplatek.


MOŘE A PLÁŽ:

volně přístupná a soukromá písčitá pláž, při vstupu do moře s oblázky, soukromá pláž je vybavená lehátky a slunečníky v ceně pobytu, bar na pláži, vzdálenost k pláži je asi 600 metrů.
DOPRAVA letecké zájezdy se společností WizzAir, časy odletů: z Prahy 14:20 hod. - přílet do Neapole 16:10 hod., zpět odlet v 16:45 hod., přílet do ČR v 18:45 hod., transfer 230 km z Neapole, asi 3,5 hod., slevy pro 3. a 4. lůžko.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000