crosssearch

Prázdninové středisko COSTA BLU se nachází v místě SELLIA MARINA, které je vzdálené od CROPANI MARINA pouze 7 km. Středisko se skládá ze třípatrové budovy s apartmány, část střediska je vyhrazena pro kempování.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prázdninové středisko COSTA BLU se nachází v místě SELLIA MARINA, které je vzdálené od CROPANI MARINA pouze 7 km. Středisko se skládá ze třípatrové budovy s apartmány, část střediska je vyhrazena pro kempování.

Vybavenost a služby

dva bazény se slunečníky a lehátky, recepce, restaurace, tenisové kurty, dětský park, zábavný program, parkoviště.

Ubytování

MONO pro 4 osoby: obývací místnost s kuchyňským koutem a 4 lůžky (kompozice lůžek je všude odlišná, za lůžko se považuje i rozkládací gauč nebo poschoďová postel), sociální zařízení, ventilátor, klimatizaci (za poplatek), trezor, TV a balkon. Některé apartmány mají manželskou postel v podkroví.

MOBILHOME:

Mobilhome ZEFIRO 3 / 4 - pro max.. 4 osoby má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (1 lůžko), pokoj s manželskou postelí a 1 lůžkem, sociální zařízení, fén, klimatizaci (za poplatek), TV, verandu se zahradním nábytkem.
• Mobilhomy MARIN 4/5/6 - pro max. 6 osob má obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (1 lůžko), pokoj s manželskou postelí, malý pokoj s 1 lůžkem a palandou, sociální zařízení, fén, klimatizaci (za poplatek), TV, verandu se zahradním nábytkem.

HOTELOVÉ POKOJE :

2-4 lůžkové pokoje - pokoj s manželskou postelí a palandou, sociální zařízení, TV, fén, minibar, klimatizace ( za poplatek),trezor, balkón nebo veranda.

Klubová Karta

za povinný poplatek: 30 € / hotelový pokojú týden, 30 € / mono / týden, 35 € mobilhome / týden, zahrnuje zábavný program, užívání bazénů, tenisových kurtů, plážový servis, závěrečný úklid.

Moře a pláž

120 m pláž s hrubším pískem, plážový servis zahrnut v ceně klubové karty.

Doprava

vzdálenost z ČR 1.910 km, ŽST 5 km Cropani Marina, transfer za poplatek.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000