crosssearch

Rezidence Cora Club nabízí nové prostory, které tvoří několik přízemních vilek. Resort se nachází pár kilometrů od města Tropea, kde je řada obchodů, restaurací a barů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Rezidence Cora Club nabízí nové prostory, které tvoří několik přízemních vilek. Resort se nachází pár kilometrů od města Tropea, kde je řada obchodů, restaurací a barů.

Vybavení hotelu:

Hostům je k dispozici centrální recepce, klimatizovaná restaurace, místnost pro maminky k přípravě jídel pro nejmenší děti (vařič, lednička), bar u bazénu, bar na pláži, WI-FI na recepci, bazén, animace, sportovní zázemí, minimarket a parkoviště.

Sport a zábava:

Bazén, animace, skupinové lekce aqua-gymnastiky, aerobiku, stepu, jógy apod., miniclub, 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, vodní sporty na pláži.

Pláž:

Písčitá pláž s oblázky přímo u rezidence. Bar na pláži. Plážový servis v ceně (od 2. řady, slunečník a dvě lehátka).

Stravování:

Snídaně bufetovou formou, obědy a večeře servírované včetně nápojů voda a víno. Plná penze je za příplatek. Apartmány bez stravování. Možnost doplatku polopenze nebo plné penze.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Parghelia

Pokoje:

Všechny hotelové pokoje jsou umístěny v přízemních vilkách, mají vlastní klimatizaci, stropní ventilátor, TV, fén, verandu. Pokoje Garden 2 mají ložnici s manželskou postelí. Pokoje Garden 3 - ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s jedním lůžkem. Pokoje Garden 5 - ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky a obývací místnost s rozkládacím gaučem. Jednotlivé typologie pokojů musí mít plnou obsazenost lůžek.

Tipy pro správnou volbu:

- nedaleko města Tropey- vhodné pro rodiny s dětmi

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000