crosssearch

Soukromá rodinná vila CARA se nachází v městečku BOVA MARINA, ve vzdálenosti 300 m od pláže. Rezidence s apartmány se skládá ze dvou budov, část užívají majitelé pro svůj letní pobyt. Vila je situovaná v oplocené zelené zahradě, která je klientům plně k dispozici včetně...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Soukromá rodinná vila CARA se nachází v městečku BOVA MARINA, ve vzdálenosti 300 m od pláže. Rezidence s apartmány se skládá ze dvou budov, část užívají majitelé pro svůj letní pobyt. Vila je situovaná v oplocené zelené zahradě, která je klientům plně k dispozici včetně kamenného grilu a malého bazénu. O pohodlí klientů pečují majitelé rezidence.

VYBAVENOST A SLUŽBY:


zahrada s bazénem pro děti, zahradní gril, k vypůjčení slunečník, možnost výletů s majiteli, v městečku je řada obchůdků a barů, každý čtvrtek se konají velké trhy.

UBYTOVÁNÍ:


v apartmánech, které jsou skromně a účelně vybavené, apartmány v přízemí mají terasu a přímý vstup ze zahrady, apartmány v patře jsou s balkonem. Celkem je k dispozici 10 apartmánů typu:
TRILO pro 3 - 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěmi lůžky, koupelna / WC, terasa, páté lůžko je v obytné kuchyni, nebo v jedné z ložnic.

MOŘE A PLÁŽ:

300 m písčitá, vstup oblázkový, teplé moře (i v měsíci říjen) s tyrkysovou barvou, klienti mají možnost si od majitelů zdarma vypůjčit slunečník.

DOPRAVA:

vzdálenost z Prahy 2.030 km, letiště Reggio Calabria 40 km, transfer za poplatek, ŽST 900 m Bova Marina, transfer za poplatek 5 € osoba / cesta.

Typ stravy:

bez stravy

Poloha hotelu:

300 m od pláže

Vybavení:

bazén pro děti

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000