crosssearch

Toto villaggio se nachází poblíž nádherné pláže Riace (Ricadi - Santa Domenica), na jednom z nejkrásnějších míst Capo Vaticana, cca 2 km od úchvatného městečka Tropea. Je zde campingová, residenční a hotelová část. Villaggio je situována ve třech úrovních vybudované do svahu s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Toto villaggio se nachází poblíž nádherné pláže Riace (Ricadi - Santa Domenica), na jednom z nejkrásnějších míst Capo Vaticana, cca 2 km od úchvatného městečka Tropea. Je zde campingová, residenční a hotelová část. Villaggio je situována ve třech úrovních vybudované do svahu s panoramatickým výhledem. Na první úrovni se nachází recepce a depandance s několika panoramatickými apartmány. Na druhé úrovni, která je spojena s pláží soukromou cestou a dvěma výtahy, najdeme apartmány, hotelové pokoje, zasazené do zeleně citroníku a pomerančovníků, uprostřed je bazén, amfiteátr, fotbalové hřiště a tenisový kurt. Třetí úroveň villaggia je situována přímo u pláže a tvoří ji campingový část, obchod, bar a restaurace.

Moře a pláž

Tyrhénské moře, bílý písek, skalnaté útesy, vzdálenost od pláže - 50 - 350 m, soukromá pláž, plážový servis (slunečník a 2 křesílka).

Sport a zábava

recepce, bar, restaurace, bazén, tenisový kurt, fotbalové hřiště, obchod, amfiteátr, wi-fi za poplatek

Delegát

Delegát sa nachází v oblasti, není při ubytovávání klientů, klientům je k dispozici 1- 2 x týdně a organizuje fakultatívní výlety v českém nebo slovenském jazyce.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000