crosssearch

POPIS: Villaggio Club Cala Verde je velmi oblíbené rezidenční středisko. Skládá se z několika dvoupatrových řadových vilek. Celý komplex leží v blízkosti pláže v centru městečka Copanello. Pro zpestření pobytu doporučujeme výlety do blízkého Crotone s řeckými vykopávkami, do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POPIS: Villaggio Club Cala Verde je velmi oblíbené rezidenční středisko. Skládá se z několika dvoupatrových řadových vilek. Celý komplex leží v blízkosti pláže v centru městečka Copanello.
Pro zpestření pobytu doporučujeme výlety do blízkého Crotone s řeckými vykopávkami, do Soverata s krásnou pobřežní promenádou a nádherným historickým centrem nebo do městečka Cattolica di Stilo s nejzachovalejším byzantským kostelem.
Pro klienty je také organizován bohatý zábavný a sportovní program.
Přibližně 300 m od villaggia jsou různé obchůdky a 2 km odtud je nákupní středisko.
Ve villaggiu je k dispozici bazén pro dospělé a bazén pro děti, restaurace na pláži, recepce, tenisové kurty, hřiště na minifotbal a nebo parkoviště.

MOŘE A PLÁŽ: jónské moře, vzdálenost jednotlivých vilek do pláže je 150 - 300 m. Pláž je písečná s plážovým servisem a s hřištěm na plážový volejbal.

APARTMÁNY: vilky jsou dvoupatrové, mají dva vlastní vchody se zahrádkou a živým plotem a také balkon.
TRILO 4: obývací pokoj s gaučem a s kuchyňským koutem. V prvním patře je pokoj s manželskou postelí, další pokoj s patrovou postelí, sociální zařízení a balkon.
TRILO 6: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a s kuchyňským koutem. V prvním patře je pokoj s manželskou postelí, druhý pokoj s patrovou postelí, sociální zařízení a balkon. Je možné přidat přistýlku do pokoje s patrovou postelí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000