crosssearch

VILLAGGIO CLUB BRIDGE **** Nejatraktivnější moderní prázdninové středisko severní části Kalábrie. Club Bridge je umístěn na vrcholu hory s úchvatným pohledem na celý záliv Policastro, kterému dominuje ostrov Dino, na krásné městečko Praia a Mare a na okolní pahorky, lemující...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

VILLAGGIO CLUB BRIDGE ****
Nejatraktivnější moderní prázdninové středisko severní části Kalábrie. Club Bridge je umístěn na vrcholu hory s úchvatným pohledem na celý záliv Policastro, kterému dominuje ostrov Dino, na krásné městečko Praia a Mare a na okolní pahorky, lemující toto nádherné pobřeží. Hotel pro své hosty zajišťuje bezplatný odvoz minibusem na oblázkovou a písčitou pláž, která je vzdušnou čarou vzdálena pouhých 800 m, po silnici 2,5 km. Na hotelové pláži si můžete zapůjčit různá vodní plavidla nebo absolvovat velmi oblíbený lodní výlet do Azurových jeskyní. Celý komplex je složen ze čtyřhvězdičkového hotelu s 86 pokoji a 9 suites, z barevných stylových jedno- až dvoupodlažních řadových vilek, kde se nacházejí nejen hotelové pokoje, ale i apartmány, a z klubové a sportovně zaměřené části hotelu, nazývané Club House. Club Bridge je atraktivní místo vytvořené a předurčené pro slavné karetní turnaje, na kterých se každoročně scházejí nejlepší hráči z celého světa.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Na střeše hotelu se nachází kulatý bazén s velkou terasou ke slunění s nádherným výhledem na celé pobřeží. Dále je zde recepce, 4 kongresové sály s maxiobrazovkou a videopřehrávači pro 30 až 800 osob, televizní sály, restaurace s klimatizací a 2 bary. Z Bridge je od 31/5 do 13/9 zajištěn odvoz na krásnou pláž (a zpět), kde jsou pro hotelové hosty připraveny slunečníky a lehátka s možností zapůjčit si různá vodní plavidla. Do Club Housu, kam je v rámci hotelového komplexu zajištěna doprava minibusem, patří velký bazén, market, restaurace, pizzerie, bar, trafika, tenisový kurt, minifotbalové hřiště a amfiteátr. Po celý den zde probíhá pestrý zábavní a sportovní program. Hosté ubytovaní v apartmánech mají možnost přikoupit si stravování v hotelové restauraci.

KLUBOVÁ KARTA: pro klienty naší cestovní kanceláře je zdarma. Umožňuje použití všech sportovních zařízení, bazénů, , odvoz a vstup na hotelovou pláž, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka, a možnost zúčastnit se celodenního zábavního sportovního programu.
APARTMÁNY, většinou s výhledem na moře, jsou luxusně a moderně zařízeny. Mají kuchyňský kout s velkou lednicí a mrazákem, vlastní příslušenství, barevnou televizi, přímý telefon a zastřešenou verandu nebo zahrádku. Možnost parkování v blízkosti apartmánů.

Apartmán pro 2-5 osob (bilo - 44 m2) je složen z velkého obývacího pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, jednolůžkovou pohovkou a z kuchyňského koutu. Dále je zde ložnice se stropním ventilátorem a terasa nebo zahrádka.
Apartmán pro 4-7 osob (trilo - 66 m2) je dvoupodlažní. V přízemí je ložnice se stropním ventilátorem, pokoj s palandou, koupelna a zahrádka, v 1. patře obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, jednolůžkovou pohovkou, kuchyňský kout, WC a terasa.
Apartmán pro 5-8 osob (quadri - 88 m2) je dvoupodlažní. V přízemí je ložnice se stropním ventilátorem, dvoulůžkový pokoj, jednolůžkový pokoj, koupelna a zahrádka, v 1. patře obývací pokoj s jedno- a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, WC a terasa.

Pobyt: sobota/sobota.

Malá zvířata: povolena, příplatek EUR 36.

Pláž: odvoz na 2,5 km vzdálenou soukromou pláž s hrubým pískem, oblázky a útesy.

Plážový servis: zdarma.

Parkoviště: zdarma, uzavřené, nehlídané.

Žel. stanice: Praia a Mare (6 km) nebo Scalea (10 km), odvoz na vyžádání, za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000