crosssearch

Hotel BRANCA je třípatrový hotel s rodinnou atmosférou má k dispozici celkem 24 pokojů. Nachází se ve vzdálenosti 300 m od pobřežní promenády v klidné části a nedaleko od centra malebného městečka Praia a Mare. Z pláže se nabízí nezapomenutelný pohled na proslulý ostrov Dino,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel BRANCA je třípatrový hotel s rodinnou atmosférou má k dispozici celkem 24 pokojů. Nachází se ve vzdálenosti 300 m od pobřežní promenády v klidné části a nedaleko od centra malebného městečka Praia a Mare. Z pláže se nabízí nezapomenutelný pohled na proslulý ostrov Dino, kam se pořádají výlety lodí. V blízkosti hotelu se nacházejí různé obchůdky a bary. Hotel je celoročně otevřen. Nedaleko od hotelu se nachází apartmánová budova, kde jsou k dispozici apartmány typu bilo pro 4 osoby a trilo pro 6 osob. Klienti mohou využívat služby hotelu Branca.

Vybavenost a služby

recepce, bar s širokou nabídkou pravé italské zmrzliny, restaurace, společenský TV sál, parkoviště. Hotel nemá vlastní soukromou pláž.

Ubytování

hotelové pokoje pro 2 - 4 osoby jsou klimatizované, jsou účelně vybavené, ve vybavení je TV a telefon. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení se sprchou, fén, některé pokoje mají balkon.

rezidence :Apartmány jsou umístěny v jednopatrové budově. Všechny jsou příjemně a prakticky zařízeny, každý apartmán má vybavený kuchyňský kout a vlastní koupelnu / WC.

BILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice s manželským lůžkem, vlastní sociální zařízení se sprchou.

TRILO pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, vlastní sociální zařízení se sprchou, terasa.

Stravování

v hotelu formou polopenze / plné penze, snídaně jsou kontinentální nabízené formou bufetu, večeře a obědy mají 2 chody, jsou servírované s možností výběru ze dvou jídel každého chodu. Večeře nebo oběd zahrnuje l minerální vody a l vína, ostatní nápoje jsou za poplatek. V rezidenci stravování vlastní, klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout, nebo mohou využívat služby restaurace hotelu Branca. MOŘE A

Pláž

volně přístupná a z části soukromá, písčitá při vstupu do moře s oblázky. Možnost využití plážového servisu na soukromé pláži AFRODITE (1 slunečník a 2 lehátka 8 EUR / den), platba v místě, vzdálenost asi 300 metrů.

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.700 km, letecké zájezdy Praha - Neapol 230 km, termíny a ceny podle tabulek na str. 2 -3, autobusová doprava za cenu 3.300 Kč, ŽST 1 km Praia.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000