crosssearch

Hotel se nachází na Tyrhenském pobřeží, cca 1,5 km od centra přímořského městečka Praia a Mare, kde se nachází řada restaurací, barů a kaváren a úchvatným výhledem na ostrov Dino s vyhlášenými jeskyněmi. Město je dostupné po pobřežní promenádě. Nedaleko od hotelu vede vlaková...

Konečná cena za osobu od: 11 545 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází na Tyrhenském pobřeží, cca 1,5 km od centra přímořského městečka Praia a Mare, kde se nachází řada restaurací, barů a kaváren a úchvatným výhledem na ostrov Dino s vyhlášenými jeskyněmi. Město je dostupné po pobřežní promenádě. Nedaleko od hotelu vede vlaková trať.

Vybavení hotelu:

Prostorná recepce, WI-FI, bazén, 3 restaurace (včetně restaurace pro děti), 3 bary, wellness centrum, miniklub, tenisové kurty.

Sport a zábava:

Velký bazén, tenisový kurt, aerobik, wellness centrum (za poplatek), plážový volejbal, fitness centrum, kurzy tance, miniklub, vodní sporty na pláži (kánoe s instruktorem). Pilates, kurzy tance.

Pláž:

Překrásná pláž s malými oblázky, jemného a hrubého štěrku se nachází přímo před hotelem. Plážový servis (slunečník a 2 lehátka) v ceně.

Stravování:

Plná penze vč. nápojů - voda a víno.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Praia a Mare

Pokoje:

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem klimatizací, WI-FI a balkonem nebo terasou. Pokoje typu family mají možnost dvou přistýlek. Všechny pokoje mají výhled do hor, výhled do hotelové zahrady je za příplatek.

Tipy pro správnou volbu:

- nový a moderní hotel - ideální poloha s překrásným výhledem na ostrov Dino - vhodné pro všechny věkové kategorie

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000