crosssearch

Hotel Borgo degli Ulivi je součástí prázdninového střediska Borgo degli Ulivi, které se nachází na jónské straně pobřeží, jen pár metrů od pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Borgo degli Ulivi je součástí prázdninového střediska Borgo degli Ulivi, které se nachází na jónské straně pobřeží, jen pár metrů od pláže. Hostům nabízí ubytování v hotelových pokojích až pro 5 osob. Příjemné prostředí v zeleni je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Klientům je k dispozici bazén, hřiště, animační program a plážový servis.

Vybavení

Recepce, bar, restaurace, bazén (pro děti i dospělé), parkoviště, víceúčelové hřiště, animační program.

Ubytování

Nově a moderně zařízené pokoje s vlastním soc. zařízením, klimatizací, ledničkou TV, fénem. Pokoje v přízemí mají terasu vybavenou stolem a židlemi.

P 1/2:
Dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízení, klimatizací, TV, fénem, ledničkou.

P 1/2+1:
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - s vlastním soc. zařízení, klimatizací, TV, fénem, ledničkou.

P 1/2+2:
Dvoulůžkový pokoj se 2 přistýlkami - s vlastním soc. zařízení, klimatizací, TV, fénem, ledničkou.

P 1/2+3:
Čtyřlůžkový pokoj s možností 5.lůžka - s vlastním soc. zařízením a dvěma vchody. Vybaven klimatizací, TV, fénem, ledničkou.

Stravování

Polopenze. Snídaně kontinentální podávaná formou bufetu, večeře servírovaná, výběr den předem ze 3 druhů jídel, dále ovoce nebo zákusek. Nápoje v ceně (0,5 l vody a 0,25 l vína/osoba).

Sport

Bazén pro děti i dospělé (povinná koupací čepice), parkoviště, víceúčelové hřiště, animační program.

Tipy

Lodní výlet: kolem nejkrásnější části rozmanitého pobřeží. Nádherně azurově zbarvená hladina moře, ve které se odráží stále modré nebe.
Maratea: antické městečko, proslulé vysokou sochou Krista. Socha se nachází na vysoké hoře San Biagio, odkud je nádherný výhled na okolní krajinu.

Pláž

Hrubý bílý písek: jónské moře, asi 120 m od ubytování, dostupná přes piniový háj, pláž je z hrubšího bílého písku, plážový servis.


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000