crosssearch

Nově otevřený resort s krásným ubytováním a kouzelnou polohou na skále nad plážemi mysu Capo Vaticano, v letovisku Capo Vaticano v oblasti Kalábrie (Itálie). Hotel je vystavěn tak, aby poskytoval návštěvníkům hodně zeleně, elegance, komfortu a především relaxaci v klidném...

Konečná cena za osobu od: 20 090 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Nově otevřený resort s krásným ubytováním a kouzelnou polohou na skále nad plážemi mysu Capo Vaticano, v letovisku Capo Vaticano v oblasti Kalábrie (Itálie). Hotel je vystavěn tak, aby poskytoval návštěvníkům hodně zeleně, elegance, komfortu a především relaxaci v klidném prostředí s nádhernými výhledy na moře a pobřeží. Ubytování je ve dvoupatrových budovách vystavěných nad centrální budovou s restaurací, barem, venkovním posezením a prostorným bazénem s vířivkou a terasou na slunění. Pláž je vzdálena cca 300 m po schodech dolů nebo 600 m po pohodlné cestě. Každou hodinu jezdí na pláž zdarma hotelový mikrobus. Osoby nad 12 roků povinně platí kartu v ceně cca 30 EUR/os./týden, která zajišťuje plážový servis (1 slunečník a 2 křesla), lehátka a slunečníky u bazénu a dopravu mikrobusem na pláž. V celém areálu je zdarma Wi-Fi.

Ubytování:

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 až 2 přistýlek pro dospělé i pro děti . Všechny pokoje mají zdarma klimatizaci, telefon, TV, trezor, minibar a balkon nebo terasu s venkovním posezením. Platí se pouze za nápoje z minibaru. Za příplatek jsou pokoje s výhledem na moře.

Stravování:

V ceně pobytu je polopenze snídaně formou bufetu a večeře, které jsou v období od 1. 7. do 15. 9. formou bufetu a mimo toto období mohou být formou bufetu nebo servírované: 3-chodové s výběrem ze 3 hlavních jídel. Možnost dokoupení obědů. U večeří i obědů jsou v ceně i nápoje: voda a víno.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 90 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000