crosssearch

Prázdninové středisko BAIA DI ZAMBRONE se nachází v krásné lokalitě zálivu Baia di Zambrone, 7 km od městečka Tropea. Výhodou střediska je poloha přímo u písečné pláže s vlastním vstupem na pláž. Nedaleko od střediska je vodní park Zambrone. VYBAVENOST A SLUŽBY: zahrada, přímý...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Prázdninové středisko BAIA DI ZAMBRONE se nachází v krásné lokalitě zálivu Baia di Zambrone, 7 km od městečka Tropea. Výhodou střediska je poloha přímo u písečné pláže s vlastním vstupem na pláž. Nedaleko od střediska je vodní park Zambrone.

VYBAVENOST A SLUŽBY: zahrada, přímý vstup na pláž, parkovací místa.

UBYTOVÁNÍ: v apartmánech, které jsou situované ve zděných vilkách a bungalovech s vlastním vchodem. MONO pro 2/3 osoby: Obývací pokoj s manželskou postelí. Kuchyňka je umístěna v obývacím pokoji nebo na zastřešené verandě se zahradním nábytkem. Možnost přistýlky.

BILO A pro 2/4 osoby: ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s palandou. Kuchyňka je umístěna v obývacím pokoji nebo na zastřešené verandě se zahradním nábytkem.

BILO B pro 2/4 osoby: ložnice s manželskou postelí. Dvoulůžkový pokoj a kuchyňka. Možnost přistýlky.

TRILO pro 4/6 osob: 2x ložnice s manželskými postelelmi a obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou nebo palandou. Možnost přistýlky.

NEPOVINNÉ POPLATKY: kauce 100 EUR, vratná. Lůžkoviny vlastní.

PLÁŽ: přímo u písčité bílé pláže s vlastním vstupem na pláž, hrubší písek.

DOPRAVA vzdálenost z Prahy 1.910 km, autobusová doprava s odjezdem Praha a Brno za cenu 3.990 Kč, pro skupiny možnost svozových míst, letiště Lamezia Terme 60 km, letiště Neapol 430 km, ŽST Tropea, nebo Parghelia.

DELEGÁT asistence na telefonu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000