crosssearch

Apartmány Rezidence Gandhi

Itálie, Jižní Itálie - Kalábrie

Kompletně zrekonstruovaná rezidence se nachází přímo v centru Santa Maria del Cedro 50-200 m od pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Pláž

Pláž z jemného a hrubého písku se nachází 50-200 m od rezidence, na pláži je dětský bazén, plážový servis za poplatek.

Poloha rezidence

Rezidence se skládá z hotelu a apartmánů ve dvouposchoďových budovách, typy Trilo Monte a Bilo se nacházejí cca 200 m od pláže přímo v centru letoviska Maria del Cedro a apartmány typu Trilo Mare se nacházejí 50 m od pláže.

Příplatky

Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: apartmány - povinný příplatek 10 EUR/osoba/týden (spotřeba energií, závěrečný úklid, TV, klimatizace v apartmánech Bilo a Trilo Mare, parkoviště), plážový servis 20 EUR/apartmán/týden, 40 EUR/apartmán/týden od 16/7 do 20/8 Děti do 10 let zdarma, vratná kauce 50 EUR.

Stravování

Apartmány bez stravy.

Ubytování

Apartmány mají vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), vybavený kuchyňský kout, TV, terasu nebo balkon. Typ Bilo 4 obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželským lůžkem, jsou klimatizovány (klimatizace zdarma). Typ Trilo 6 Monte obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky. Bez klimatizace. Typ Trilo 6 Mare obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky, jsou klimatizovány (klimatizace zdarma). Příplatky viz ceník.

Vybavení rezidence

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, výtah, soukromé parkoviště zdarma, animační programy 1. 7.-31. 8., fitness, stolní tenis. V hlavní budově se nacházejí apartmány typu Bilo. V okolních budovách jsou apartmány typu Trilo.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000