crosssearch

VILLAGGIOI CLUB ALTALIA Jedno z nejoblíbenějších prázdninových středisek leží přímo u písčité a oblázkové pláže, 200 m od centra městečka Brancaleone, situovaného v nejjižnější části Kalábrie a 60 km od Sicílie, jejíž návštěvu si nenechte ujít. Skládá se z hotelu a nově...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

VILLAGGIOI CLUB ALTALIA
Jedno z nejoblíbenějších prázdninových středisek leží přímo u písčité a oblázkové pláže, 200 m od centra městečka Brancaleone, situovaného v nejjižnější části Kalábrie a 60 km od Sicílie, jejíž návštěvu si nenechte ujít. Skládá se z hotelu a nově zařízených apartmánů, postavených podél pláže v typickém středomořském stylu a obklopených krásnou subtropickou vegetací.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: 2 bazény se slunečníky a lehátky, restaurace s výtečnou kalábrijskou kuchyní, 2 bary, TV sál se satelitním vysíláním, kongresový sál, výtah, minimarket, obchod se suvenýry, velká terasa ke slunění, dětský park, parkoviště, 2 tenisové kurty, fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, privátní hotelová pláž s půjčovnou windsurfingů, vodních plavidel a plachetnic, diskotéka a celodenní zábavní a sportovní program zajištěný od 30/5 do 20/9. V hotelové restauraci je snídaně podávána formou bufetu, při servírovaných obědech a večeřích si můžete 1. a 2. chod vybrat ze dvou až tří rozličných jídel, bohatých příloh a předkrmů, připravených dle místních speciálních receptur. Hosté ubytovaní v apartmánech mají možnost stravování v hotelové restauraci. Příplatek za oběd nebo večeři činí EUR 15/osoba (úhrada v CK).

KLUBOVÁ KARTA: Pro naše klienty je zdarma v období do 11/7 a od 22/8. V ostatních obdobích je nutno si zakoupit kartu přímo na recepci za snížený poplatek 10 EUR / osoba / týden. Pro děti do 6 let je karta zdarma. Umožňuje vám použití slunečníků a lehátek u bazénu, vstup na hotelovou pláž, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka a použití všech sportovních zařízení.

APARTMÁNY: Všechny zcela nově a moderně vybavené. Nacházejí se v bezprostřední blízkosti moře, mají kuchyňský kout, 1 až 2 příslušenství, stropní ventilátor, telefon a zahradní nábytek.
Apartmán pro 2-3 osoby (mono): Pokoj s manželským lůžkem, samostatným lůžkem a verandou. Nachází se v přízemí.

Apartmán pro 4-5 osob (mono): Salon rozdělený dlouhou stěnovou skříní na ložnici a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, možnost 5. lůžka zdarma. Nachází se v přízemí.
Apartmán pro 4-5 osob (bilo): Obývací pokoj se 2 samostatnými lůžky, ložnice s manželským lůžkem, 2 koupelny a malá terasa v 1. patře. Možnost 5. lůžka zdarma.
Apartmán pro 5-6 osob (bilo): Obývací pokoj se samostatným lůžkem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, 2 koupelny a malá terasa v 1. patře. Možnost 6. lůžka zdarma.

Pobyt: sobota/sobota.

Malá zvířata: povolena.

Pláž: 0-100 m, hotelová i volně přístupná, písčitá.

Plážový servis: zahrnut v klubové kartě.

Parkoviště: zdarma, hlídané, uvnitř komplexu.

Žel. stanice: Brancaleone (800 m), doprava tam/zpět zdarma.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000