crosssearch

Velmi oblíbené rezidenční středisko ALBATROS se skládá z řadových apartmánů a navazuje na komplex Borgo Marino. Celý objekt leží přímo u moře s krásnou písčitou pláží, poblíž prázdninové vesničky Zambrone a 5 km od Tropey. Je obklopen exotickými porosty palem a oleandrů, které...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi oblíbené rezidenční středisko ALBATROS se skládá z řadových apartmánů a navazuje na komplex Borgo Marino. Celý objekt leží přímo u moře s krásnou písčitou pláží, poblíž prázdninové vesničky Zambrone a 5 km od Tropey. Je obklopen exotickými porosty palem a oleandrů, které dodávají místu středomořský kolorit a svěžest a vytvářejí celkový příjemný prázdninový dojem.

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Velký bazén se slunečníky a lehátky, bar, restaurace, recepce, dětský koutek, miniclub, amfiteátr, minimarket, beach volley, hotelová pláž, parkoviště uvnitř komplexu.

KLUBOVÁ KARTA klubovou kartu je nutné si zakoupit přímo v místě pobytu za cenu 30 EUR osoba / týden, děti do 14 let zdarma. Umožňuje volný vstup do bazénu se slunečníky a lehátky, na privátní pláž, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 skládací křesla, do miniclubu pro děti a po celé léto možnost účasti při výuce sportů a zábavních vystoupeních a kabaretech.

APARTMÁNY jsou prakticky zařízeny, mají klimatizaci (zdarma), prostornou verandu se zahradním nábytkem, vlastní příslušenství a kompletně vybavenou kuchyňku umístěnou uvnitř apartmánu, nebo na zastřešené verandě obklopené zelení.

Typy apartmánů: MONO pro 2-3 osoby: pokoj s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, koupelna / WC, kuchyňka je umístěna na zastřešené verandě, možnost přidání 3. lůžka.

BILO pro 2-3 osoby: ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a s jedním lůžkem, koupelna / WC, veranda

BILO pro 4-5 osob: ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, jedno lůžko a palanda, koupelna /WC, veranda.

PLÁŽ přímo u pláže, soukromá i volně přístupná, písčitá, plážový servis (1 slunečník a 2 skládací křesla pro apartmán).

DOPRAVA vzdálenost z Prahy 1.910 km, autobusová doprava s odjezdem Praha a Brno za cenu 3.990 Kč, pro skupiny možnost svozových míst, letiště Lamezia Terme 60 km, letiště Neapol 430 km, ŽST 1 km Zambrone.

DELEGÁT asistence na telefonu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000