crosssearch

Villaggio AGRUMETO se nachází v blízkosti soukromé úzké pláže z bílého písku obklopené skalisky na rozloze 35.000m2 obklopený zelení a tropickými palmami, ideální pro rodiny a klienty s vlastní dopravou. Villaggio se nachází v lokalitě San Nicolo, cca 7 km od města Tropea,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Villaggio AGRUMETO se nachází v blízkosti soukromé úzké pláže z bílého písku obklopené skalisky na rozloze 35.000m2 obklopený zelení a tropickými palmami, ideální pro rodiny a klienty s vlastní dopravou. Villaggio se nachází v lokalitě San Nicolo, cca 7 km od města Tropea, známé i jako Perla Kalábrie, plná zábavy a historických památek. Velmi jednoduché apartmány se nachází cca 100 m od pláže typu mono a bilo, apartmány typu trilo cca 250 m od pláže. Cca 350 m od villaggia se nachází sportovní centrum i pro děti. Vlaková stanice je přímo v Ricadi, transfer ze stanice je zdarma.

Vybavení a služby

recepce, bar, restaurace, dětské hřiště, bazén se slunečníky a lehátky (omezený počet), sportovní centrum – dětské hry, tenisový kurt, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, hřiště na petang; parkoviště.

Ubytování

velmi jednoduché apartmány pro 2-5 osob s vlastním sociálním zařízení.
MONO 2/3 – ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, krytá terasa s kuchyňským koutem (malá větrací okna).
BILO 4 – ložnice s manželským lůžkem, ložnice s patrovou postelí, krytá terasa s kuchyňským koutem (malá větrací okna).
TRILO 5 – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s patrovou postelí a 1 samostatným lůžkem, 2 vlastní sociální zařízení, terasa.

Stravování

vlastní

Pláž

Tyrhénské moře, přímo u pláže, pláž je z bílého písku, malá soukromá pláž.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000