crosssearch

Hotel má jedinečnou polohu přimo na nejkrásnější pláži ostrova Maronti, která proslula stříbřitým pískem. Do centra romantického městečka Sant Angelo s restauracemi a obchůdky se dostanete cca 20 minutovou procházkou nebo taxi loďkou.

Konečná cena za osobu od: 11 010 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel má jedinečnou polohu přimo na nejkrásnější pláži ostrova Maronti, která proslula stříbřitým pískem. Do centra romantického městečka Sant Angelo s restauracemi a obchůdky se dostanete cca 20 minutovou procházkou nebo taxi loďkou (za poplatek). Ostrovní autobus z nedaleké zastávky Vás doveze do hlavního města Ischia Ponte.

Stravování

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře servírované menu o 2 chodech + salátový bufet), nápoje k večeři nejsou v ceně.

Hotel

K ozdravení těla jsou zde 2 termální bazény, jejichž účinky jsou stejně léčiv jako nedaleké antické lázně Cavascura. Nychybí ani přírodní sauna v sopečném tufu a malé spa s procedurami. Ostrovní kuchyni si vychutnáte v restauraci s kouzelnými výhledy na moře. Sluneční paprsky Vás prohřejí na terase u bazénu či na pláži, kde pro Vás jsou zdarma lehátka a slunečníky.

Pokoj

Pěkné, jednodušší 2-lůžkové pokoje (možnost 2 přistýlek) jsou s vlastním příslušenstvím, ventilátorem, balkonem a výhledem na moře.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 66 termínů

Celkem 66 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000