crosssearch

Poloha: luxusní a elengatní hotel Villa Carolina, umístěný v historické budově. Nachází se v historickém centru Foria, přímo naproti přístavu, pár kroků od moře a v blízkosti městské pláže Ciaia (cca 300 m) a pěší dostupnosti dalších písčitých pláží Cava del Isola a Citara...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s vyhlášenou kuchyní a nádhernou polohou je příjemným místem pro strávení dovolené.

Pláž: Nejbližší 300 m, pláž Cava del Isola 800 m, pláž Citara 1,5 km

Typ stravy: Polopenze

Poloha: Luxusní a elengatní hotel Villa Carolina, umístěný v historické budově. Nachází se v historickém centru Foria, přímo naproti přístavu, pár kroků od moře a v blízkosti městské pláže Ciaia (cca 300 m) a pěší dostupnosti dalších písčitých pláží Cava del Isola a Citara s největšímy termálnímy parky ostrova, Poseidonovými zahradami. V okolí hotelu veškerá občanská vybavenost.

Vybavení: Hotel nabízí luxus a pohodlí. Na panoramatické střeše je umístěný venkovní bazén s mineralní vodou, lehátky a slunečníky. Uvnitř hotelu se potom nachází lázeňské centrum s bazénem s termální vodou a možnosti některých lázeňských procedur. Ženy mají od hotelu dárek, 1 relaxační masáž na týdenní pobyt zdarma. V přizemí se nachází Americký bar s venkovním posezením. Hotel je vybavený výtahem. Wireless připojení na internet. Hotelový bus zajišťuje pravidelné spojení na pláže a blízká lázeňská centra.

Ubytování: Hotel nabízí 32 stylově a moderně vybavených pokojů s veškerým komfortem. Pokoje Standard a Comfort jsou s oknem, pokoje s balkonem jsou za příplatek výhled na moře nebo Suite. Na pokojích je SAT/TV, telelefon, trezor, minibar, v koupelně vysoušeč vlasů a toilet set. Některé z pokojů mají WiFi připojení na internet.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000