crosssearch

Kvalitní a oblíbený hotel Terme Villa Teresa se nachází na výhodném místě 500m nad zátokou Citara s písečnou pláží a termálními parky Poseidonovy zahrady. Hotelový minibus zdarma sváží klienty na pláž a k Poseidonovým zahradám.

Konečná cena za osobu od: 13 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Terme Villa Teresa

 

Kvalitní a oblíbený hotel se nachází na výhodném místě 500m nad zátokou Citara s písečnou pláží a termálními parky Poseidonovy zahrady. Hotelový minibus zdarma sváží klienty na pláž a k Poseidonovým zahradám. Od hotelu dobrá dostupnost města Forio /pěšky cca 30 min nebo autobusem/. V okolí hotelu Terme Villa Teresa veškerá občanská vybavenost. Autobusová zastávka 150m od hotelu.

Vybavení hotelu:

Recepce, dva bazény s termální vodou /venkovní a krytý/ s lehátky a slunečníky, bar, snack bar u bazénu s hudebními večery, internet point /prvních 30min zdarma/, lázeňské centrum s možností procedur. Klimatizovaná restaurace s výbornou obsluhou. TV room, kulečník. Výtah, parkoviště.

Sport a zábava:

Termální ostrov Ischia je ideální k návštěvě zdejších vyhlášených termálních parků, kterých je na ostrově několik, ale i jako výchozí bod k mnoha výletům, včetně Pompejí či ostrova Capri.

Pláž:

Pláž Citara se nachází 500 m od hotelu po silnici nebo hotelovým minibusem v pravidelných termínech zdarma.

Stravování:

Snídaně formou bufetu a večeře typická středomořská kuchyně s výběrem menu a bufetem.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Forio

Pokoje:

Pohodlně zařízené pokoje s vlastní koupelnou, fén, TV/sat, klimatizace (od poloviny června po polovinu září, za příplatek). Všechny pokoje mají balkón, pokoje umístěné v přízemí terasu.

Tipy pro správnou volbu:

- v blízkosti centra Foria- kvalitní služby- minibus na pláž zdarma

Upozornění:

Povinná pobytová taxa cca 1,5,- eur/os/den (platba na místě)

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000