crosssearch

Hotel se nachází v krásné residenční zóně San Francesca, 1,5 km od centra městečka Forio, přímo na písečné pláži "S. Francesco". Hotelový komplex má pokoje v hlavní budově s recepcí, superior pokoje v budově v zahradě a zahradní bungalovy.

Konečná cena za osobu od: 20 375 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Městečko Forio leží ve středu západního pobřeží, je to nejvíce turisticky vyhledávaná oblast ostrova především díky svým velkým písčitým plážím( San Francesco, Chiaia, Citara) a zároveň vinařské centrum ostrova. Nejznámějším a nejvyhledávanějším místem ve Foriu je termální park Poseidonovy zahrady.

Popis hotelu

hotel se nachází v krásné residenční zóně San Francesca, 1,5 km od centra městečka Forio, přímo na písečné pláži "S. Francesco". Hotelový komplex má pokoje v hlavní budově s recepcí, superior pokoje v budově v zahradě a zahradní bungalovy

Vybavení hotelu

hotel má pro své hosty k dispozici recepci, restauraci, piano bar, konferenční sál, venkovní minerální bazén, dva venkovní termální bazény (jeden s hydromasáží), sluneční terasu s přístupem na hotelovou pláž (lehátka a slunečníky v červenci a v srpnu zdarma, jinak za poplatek), dva vnitřní termální bazény, vnitřní vířivku, kneipp, páru, saunu, posilovnu, solárium, vlastní lázeňské zařízení a kosmetické centrum

Vybavení pokojů

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přístýlky s vlastním sociálním příslušenstvím a velká většina s terasou nebo balkonem mají TV sat., centralní topení, klimatizaci, trezor, fén. Za příplatek pokoje s přímým nebo částečným výhledem na moře, pokoje Suite, superior a superior s výhledem na moře.

Stravování

polopenze, plná penze za příplatek

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 92 termínů

Celkem 92 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000